Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam egy vörös színű fiú...

Kaptam egy vörös színű fiú kiscicát. Milyen nevet adnátok neki?

Figyelt kérdés
Most nem tudok képet linkelni de a következő nap(ok)ban megpróbálok majd.
2010. máj. 15. 15:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szóóóval még nincs neve. Képet most bizonyos technikai okokból kifolyólag nem tudok föltenni, de majd teszek, amint tudok. A Sanyi nagyon vagány, de több név is tetszett, amiket ajánlottatok, köszönöm szépen mindenkinek! Előző válaszolónak: nincs kedvenc színészem max. George Clooney de így nem szeretném hívni a macsekom bár a "dzsordzsi" nem is olyan rossz :D. Na, majd írok, ha döntöttem s tudok képet is linkelni. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2010. máj. 15. 18:30
 22/25 hell-ikon ***** válasza:
100%

Volt egy vörös cicám anno, őt Rudolfnak hívták, mi csak Rudinak vagy Rudának (Ruda) szólítottuk.

Idővel aztán a mérhetetlen büszke és már már nemesi testtartására tekintettel megkapta a Ruud von Banhoff nevet is:D

2010. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szmöre

Ginger

2010. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy vörös cicám és Trisztánnak hívták=)
2010. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem a Sztálin nagyon bejön:))) Nem nagyon bírom a "tipikus" állatneveket. Amúgy szerintem a legjobb, ha ránézel, és amit te látsz benne, úgy nevezed el. Az egyik macsekunkat előre eldöntöttük, hogy fogják hívni, és nem volt jó ötlet, nem illik rá, és nem is úgy hívjuk:) Szóval szerintem az "egyéniségéhez" válassz neki nevet:)
2010. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!