Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetes korában lehet...

Hány hetes korában lehet elhozni a kiscicát az anyukájától?

Figyelt kérdés
Ingyen kaphatnék egy ismerősömtől még nem kérdeztem mennyi idős, de kíváncsi lennék rá mikor hozhatom el úgy, hogy már nem fog neki hiányozni az anyukája. Vagyis tudom, hogy fog neki hiányozni csak az etetése miatt kérdezem.
2010. máj. 16. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
van egy 8 hónapos cicám, rengeteg tejet kap szinte minden nap, és semmi baja nincs, egész kiskorában legtobbet o is tejes kenyeret kapott semmi baja nincs, sot, nagyon szereti a tejet. de ha a laktózzal van a gond, nem kell méregdrága cicatejet venni, elég ha laktózmenteset veszel. az is drágább a simánál, de a cicatejnél mégis olcsóbb. egyébként én sima tejet adtam, boltit és mondom, semmi baja nincs :D
2013. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A macskákat általában 3 hónapos korig tartják az alomban. Ha korábban elviszik őket, előfordulhat viselkedési probléma náluk.
2013. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!