Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek hány cicátok van? És...

Nektek hány cicátok van? És miért annyi amennyi?

Figyelt kérdés
Nekem négy van. Kettő volt, ami nekem ideális, de volt két kóbor itt télen s nem volt szívem a minuszokban hagyni őket így befogadtam. Szóval így lett 4.

2017. máj. 13. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem csak egy. Lakásban lakok, nem terveztem egy macskát se, csak találtam őt kidobott kismacskaként, és megsajnáltam.


Viszont tervezek neki hozni egy társat, ha elköltözök nagyobb helyre, mivel rendkívül barátságos és játékos, hiába felnőtt már, és szerintem örülne neki. Egyébként sokat van egyedül. Szóval maximum két macskám lenne, többet már anyagilag se bírnék.

2017. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Kettő - mivel lakásmacskák, legyen fajtárs is, ne csak a gazdi:) (az egyiket utcáról hoztam, a másikat ideiglenes befogadótól kerestem mellé)

Volt, hogy ideiglenesen 3 volt (utcán találtam azt is), de az már sok volt nekem, nem tudtam véglegesen befogadni, kerestem neki másik gazdit.

2017. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Nekem egy van, tavaly kaptam szülinapomra :) most szült négy kiscicát, de ha elég idősek lesznek, akkor elajándékozom őket.

Egyébként kinti-benti cica, szóval nincsen egyedül, szokott találkozni kóbor állatokkal, meg azért velünk is elég sokat van, nagyon igényli az ember társaságát.

2017. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Kettő, egy tervezett és egy pici korban mentett, aki meghalt volna napokon belül, puffadt volt és begyulladt szemű. Mára olyan eleven hogy lelőni se lehet.
2017. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Van egy utcán talált,aki csak addig maradhat amíg nem lesz gazdija.Már 4 éves a Drágám.Meg van még egy amit anyum hozott el a munkahelyéről mikor felmondott.És még vannak a kintiek,sajnos nemrég veszítettük el a legkedvesebbet így most öten vannak.Ők hozzánk járnak vacsizni,aludni,meg simiztetni.Van amelyik a szomszédé van amelyiknek valószínű,hogy van gazdája,de van amelyiknek biztos nincs.Én őket is sajátomként szeretem.
2017. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekunk sok macskank van faluba lakunk es erre sok a kobor es ezalltal sok kicsi is szuletik minden evbe es ide szeggodnek hozzank mindig elosszor nagyon vadak es felossek de kapnak enni es par het mulva mar simogathatoak. Nemtudom pontossan hogy hanyan vannak mert sose sincs itt az oszes de olyan 12-18db minimum jar hozzank de lehet tob is van. De vegulis nem a mienk ugymond hanem csak idejarnak aztan ittmaradnak de mindig el maszkalnak es van hogy mar nem jonnek tobet valosszinu el kapja oket vmi roka vagy ijesmi. Meg ezek egesznap szinte vadasznak meg csatangolnak erre arra vagy neha a haz korul a kertben eresz allatt az uton lustalkodnak.
2017. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy macskám van. Utcáról fogadtam be kiskorában, de volt egy másik macskám is, akivel nem jöttek ki jól, majd a nagyobb macska egyik napról a másikra eltűnt, reggel még itt volt, délután elment, azóta nem láttam... :(
2017. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit macsek bolond vagyok, na meg kutya is🐶🐱

Panelban élek, viszont imádom az állatokat🌇🐹

Hát szóval van 6 macskuszom és két kuszkuszom🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐕🐕😍

Az első az egyik kutyesz volt, Ő sintértelepes kicsi volt, aztán találtam az egyik cict, aztán találtam 2 cict. Utána mivel a jelenlegi kuty idősödött már(10 éves volt akkor, már 13), ezért hoztam egy pici putyikát mellé egy "ingyen elvihető kölkök"-féle véletlen besikerült alomból. Ő is egy istentudjamibőlvaló fajta:) Falusi miksz:) Már az anyja is keverék volt. Az első kutyról meg nemtudok semmit az előéletéről, de ő is vmi többgenerációs turmix:)

Na szóval, utána pedig láttam interneten egy alom kisprücsök mirr murrt, akiknek gazdit kerestek és egy hetük volt elköltözni, különben halálos ítélet, -általános faludi módon- várt volna rájuk ..

4 napig bírtam nézegetni a kéoeket róluk, míg végül felhívtam a drágalátos gazdájukat és megkérdeztem van-e még halálra ítélt .. Azt mondta 3 maradt, holnapig van idejük .. (Érdekes, ez még csak a 4.nap volt, előtte egy hetet mondott ...) Na hát szóval így került hozzám a másik 3 kisnyuszi, mivel úgy néztek ki csupán alig 4 hetesek voltak ...

Azóta mindenki rendben van, ivartalan az összes barátom, boldogak és egészségesek.

A miauknak külön kis szobájuk van, mivel testvérem elköltözött már itthonról végleg és csak néha jár haza látogatóba, ezért az ő szobájába költöztem be én és az én szobámat macslakhelynek alakítottam át. Kb így néz ki:

[link]

[link]

[link]

Kutymorgókkal meg kutyasuliba járunk bandázni, plusz heti túrázas, vagy a hegyekbe vagy erdőbe.

Mindenki boldog és szeretetben élünk:) Nekem ez a legfontosabb:)

Na de megyek, sétálnom kell velük egyet, mert délután meló ;)

Sziasztok!

2017. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy sem, sajnos, pedig szeretnék, de a lakás szabályzata nem engedi az állatot.


Ez van... :(

2017. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Öt... három saját és két migráns... :)

A kettőből egyet ideiglenesen fogadtam be, de maradt. A másik meg csak úgy ideszegődött... utcabéli macska volt, de minket választott, hiába mondtam neki, hogy ő már létszámon felül van. A két nem sajátnak folyamatosan keresünk gazdit, de felnőtt cicáknál kicsi rá az esély, hogy találjunk, pedig nagyon szép, különleges cica mindkettő.

2017. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!