Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ilyen macska húsnak mi...

Az ilyen macska húsnak mi értelme?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a márkát, de ennek a macskáknak való 100%os hús snacknek szerintem nem túl sok az értelme, mert ennyi pénzért több csirkét vesszek hentesnél mint 10 gramm.


Vagy ez mitől jobb?


[link]



2017. máj. 20. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
40000 Ft kilója??? :O Annyiért még egy drágább svájci hentesnél is vehetsz libamájat!
2017. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, de ebből nem kell 4kg mert ez nem arra való, hogy ezzel etessük csak... Hanem táplálék kieg, legalábbis ez van oda írva, de akkor sem értem, hogy mitől drágább a rendes húsnál.
2017. máj. 20. 13:40
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Diiiikkk:DDD xDxDxD hova fajul az állat tartás ?! 40ezer forint kilós áron árulják a szárított csirkét 😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De ez azért is érdekes, mert különben ez a márka a legolcsóbb ezzel a specifikációval rendelkező száraztápok közül.


[link]


Az Acana pl. 2 ezerrel drágább és picit kevesebb húst tartalmas.

2017. máj. 20. 13:46
 5/15 A kérdező kommentje:
+ mégbaz is érdekes, hogy ebből ban ugye a linkelt csirke, ugyanilyen kacsa, hering és lazac. És mindegyikből 10 grammos kiszerelés létezik és mind ugyanúgy 399 Ft, ami valószínüleg a lazachoz is drága (ha nem értek valamit félre és ennek van valami különleges funkciója), de hogy kerülhet ugyanannyiba egyenlő mennyiségű csirke és lazac?
2017. máj. 20. 13:59
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

"Hanem táplálék kieg, legalábbis ez van oda írva, de akkor sem értem, hogy mitől drágább a rendes húsnál."


Attól, hogy ez csomagolva van, nem kell kiengedni állandóan, nincs vele plusz munka, vitaminokat tartalmaz, és mivel préselve van, ezért nyilván nem 1 kg húsnak felel meg, hanem sokkal többnek.

2017. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
10 g kb. mennyinek felel meg?
2017. máj. 20. 14:24
 8/15 aszlan ***** válasza:
0%
Az en macskám sziami volt 13 elt boldogan velünk hazi kosztunkn utólag ra kapot a száraz pedigrére.es imádta az uborkát.
2017. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó! Neked milyen kennelből volt a macskád?


Nekem szaporitótól (én akkor gyerek voltam, sajnos nem azzal foglalkoztam, hogy honnan vették a szüleim) volt brit rövidszörű küllemű macskám. 17 évet élt és csak nagyobb (olyan 15 éves körüli) koromban adtam minőségibb kaját neki, addig végig valami márkátlan konzerven élt... De igazából sosem volt baja.


De a mostani házimacskámat azért szeretném minőségi táppal etetni, ennek ellenére, mert egyszerűen nem éri meg kockáztatni.

2017. máj. 20. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk, hogy miért lettünk nullára lepontozva??
2017. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!