Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ilyen macska húsnak mi...

Az ilyen macska húsnak mi értelme?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a márkát, de ennek a macskáknak való 100%os hús snacknek szerintem nem túl sok az értelme, mert ennyi pénzért több csirkét vesszek hentesnél mint 10 gramm.


Vagy ez mitől jobb?


[link]



2017. máj. 20. 13:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én titeket nem pontoztalak, mert nem tudom hová tenni a válaszaitokat...


De feltételezem, hogy Aszlant azért pontozták le, mert "állatkinzó", hiszen rosszul táplálta szándékosan az állatát, valamint feltehetőleg szaporitótól vásárolt, de felismerni már nem tudja, hogy ezek rossz dolgok.


Téged pedig szerintem azért, mert feltételezhető, hogy amit írtál az szimpla bullshit és semmilyen valódi információval nem rendelkezel, csak akartál írni valami okosat.

De ebben sem vagyok ÈN biztos, így nem is pontoztalak.

2017. máj. 20. 16:00
 12/15 anonim ***** válasza:
3%

Hogy mi vvvaaaan????


Állatkínzó??? Mert "rosszul" táplálta az állatát?


Hol van ebben állatkínzás???


"Az en macskám sziami volt 13 elt boldogan velünk hazi kosztunkn utólag ra kapot a száraz pedigrére.es imádta az uborkát."


Még csak azt sem tudom rá mondani, hogy "rosszul" evett volna a macskája...

Meg mi az már, hogy "feltételezzük" ???


És az enyém? "Bullshit"? Azért, mert írok ide egy normális választ???


Na jól van gyerekek ezek után... Elmehettek a csába!!


Ide se jövök többet az biztos!!

2017. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A pedigré kis túlzással méreg, 4 "hús és állati származék" van benne. Valamint egy csomó színezék és ízfokozó.

A sziami fajtájú macska viszont 100 000 forint és elég nehéz elhinni, hogy valaki vásárol egy ilyet és majd nem (mellesleg nagy mennyiségben nem is drágább) prémium eledellel etetni, mely csak a nevében prémium, sok esetben az is éppen csak a minimum amire egy macskának szüksége van. Főleg, hogy a tenyésztő is ajáln tápokat.

Ráadásul a pedigré tudtommal kutyatáp, ami nem tudom milyen hatással van egy macskára, de azt tudom hogy a macskatáp egy kutyára mérgező is lehet.


Az uborka is mindenképpen egészségtelen, attól függetlenül hogy milyen tipusú, de pl. a csemege sztem halálos is lehet egy macskának hosszú távon.

2017. máj. 20. 16:15
 14/15 A kérdező kommentje:
4%*
2017. máj. 20. 16:15
 15/15 A kérdező kommentje:
Attól, hogy trágár privát üzikkel bombázól még nem lesz igazad!
2017. máj. 20. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!