Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Árt, ha a 6 hetes cicámat...

Árt, ha a 6 hetes cicámat minden másnap letusolom?

Figyelt kérdés
Szobatiszta lenne, viszont a végtermék sokszor a fenekéhez ragad és beleragad a szôrbe, vagy pedig elkaparás helyett szétkeni az egészet. Tehát sokszor van, hogy nagyon kakis lesz a cica. Ilyenkor inkább gyorsan beállítom a fenekét a zuhany alá. Persze kapálódzik ami azt erefményezi, hogy az egész alsófele vizes lesz.

2017. máj. 24. 00:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetes macskám volt, kukából, nem tudtam választani, hogy ki tanítja meg a macskakakálás nemes tudományára... Ő is folyton lesz.rta magát, és beletapicskolt, még a hasa is ment, mert beteg lett a szeméttől.


Én ilyen baba popsi törlőkendőt vettem (sokat), mert abban nincs semmi plusz sampon, és nem bántottam, akkor se ha bénán kakilt, nehogy féljen később az alomtól. Csak ha végzett, utána a nyakánál megfogtam egyik kézzel (úgy értem a bőrénél tudod, amitől megdermed) másikkal meg letöröltem a cuccot, olyan irányú törölgetéssel, amivel a mama cica is tisztogatja. Néha le is pisilte a kendőt... :D nagyon pici volt még, nehezen boldogult.


Most már három éves, és prímán tud guggolva kábelt fektetni, úgyhogy ne aggódj, fejlődőképesek. De az elején elég nehéz.

2017. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!