Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is csinál ilyen dolgoka...

Másnak is csinál ilyen dolgokat a macskája?

Figyelt kérdés

Nekem egy dagadt, közel 8 kg-os macskám van.

A bejárati ajtó nem zár jól,viszonylag könnyen kinyílik ha kilincsre van csukva.

A macska, amint megjön, egy nyávogás kíséretében rátámaszkodik és addig nyomja, amíg be nem tud nyitni.

(éjszaka, ha be van zárva dörömböl)


Ha a faszerkezetű lépcsőn jön le, azt úgy teszi,hogy majd leszakad.Nem egyszer hittem már azt,hogy az amstaff kutyám ment fel, és jön le.De tényleg, bármilyen hihetetlen, olyan dübögéssel jön le ez a macska, hogy azt ha hallaná valaki, nem hinné el,hogy ő okozza.

A konyhába berontva rögtön jön, nyávog, tekereg az ember lába körül, amint nyílik a hűtő, félig bemászik, és nézi hogy mi van bent.

Az asztalra nem megy fel, de a székre igen, és ott is nézi,hogy mi van fent (ha van kaja akkor sem veszi le, meglepő, felügyelet nélkül sem)

Viszont, olyan erőszakosan kunyerál, hogy van,hogy el kell zárni... (nem karmol, de a mancsával csapkodja az embert)


Egyébként engem szórakoztat, van ellene "védőoltás" tehát, lehet őt likvidálni,ha tényleg nem alkalmas, de kíváncsi lennék,hogy más macskája csinál e ilyet, vagy ehhez hasonlókat?


2015. dec. 16. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az én macskáim reggel kapnak konzervet, akkor jobban be vannak pörögve, nyávognak a lábam körül téblábolnak de nem erőszakosak. A nap hátralévő részében száraztáp van előttük, így nem kunyerálnak. De sima házi macskánál én a 8 kg-ot sokallom.
2015. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek elég gyakori cicaszokások. :) Szereti a hasát, az tuti. Biztos nem férges? Mert az okozhat nagy étvágyat, bár akkor nem hinném, hogy 8 kiló lenne.
2015. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem sima házi macska, több minden keveréke, köztük maine coon is.

(bár ez csak a fülén látszik)

Egyébként egészséges.

2015. dec. 16. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy csinál! És a lányok többféle érdekes, különleges dolgot csinálnak.


A Mainscoonokkal tényleg jól lehet beszélgetni.

2016. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!