Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák tartásáról írnátok?...

Macskák tartásáról írnátok? Pl. :Hol szerezzem be, az oltások stb. stb.

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 09:06
 1/5 anonim válasza:
41%
Nem írni kell róla, hanem olvasni.
2017. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például menhelyről szerezd be vagy még jobb ha az Illatos úti gyepmesteri telepről. Ezzel egy cica életét mentheted meg és ott Már eleve oltva parazita mentesítve adják oda, De előbb szerezz be egy szállítoboxot amiben hazaviszed. Sokat simogasd szeretgesd, játsz vele. Játénak elég egy maddzag is. Almos tálat cicafésüt kaparófát szerezz be. Tápba ajánlom pl a joserát. Türhető árban van és elég jó. Ivartalanítás fél éves korban,ha idősebb cica akkor miután haza vitted már kérhetsz is időpontot. Negyed évente féreghajtás. Kb ennyi jutott eszembe.
2017. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, ha nem szeretnéd hogy14 nap mulva el altassák őket innen ments meg egy életet. [link]
2017. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én utcán találtam, a tartásáról vannak könyvek, az oltást, ivartalanítást az állatorvos végzi.
2017. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2.

Honnan tudod hogy 14 nap múlva altatás?

2017. máj. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!