Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptunk egy kismacskát, aki...

Kaptunk egy kismacskát, aki kint volt eddig a kertben, most lakásban van, ha nem vagyunk ott, egy hatalmas ketrecben, benne az alomtál. Belepisil, de mindig fetreng benne és abban is alszik, hiába ott egy rongy. Hogy lehet kiszoktatni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a búvóhely szerintem.Kellene neki egy másik hasonló hely ahova elbújhat.Aztán átrakni oda folyamatosan,először úgyis visszamegy de sokszor át kell rakni hátha rákap a búvóhelyre. Lehet, hogy fél is az idegen környezettől.
2017. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem búvóhely neki, nem fedett az alomtál, olyan, mint egy tálca, tíz centi magas oldallal. Most kivettem ideiglenesen, most elvan anélkül, nem akarom napi 3x fürdetni.
2017. máj. 28. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Kennelben az enyém is szeret benne feküdni (kinn a lakásban soha, szóval nem tudom, miért). De azért nem kell minden alkalommal fürdetni, inkább a koszos almot szedd ki mindig, ha látod, hogy van benne.
2017. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
elkepzelheto hogy szellemi fogyatekos szegeny
2017. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizd rá a macskára, gyakran változtatja a fekhelyét. Új még neki a hely, még nem lakta be, adj neki időt. Csinálj neki valami puha fészket, kispárnával, tán megszereti. Ha már belakta a lakást, akkor nem kéne ketrecben tartani...
2017. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egész jól alakul, nappalra mindig kint van, le van zárva a ketrec, már jelzi, ha be akar menni, akkor kinyitom, csak az alomba wc-zik, és kcisesztem vele, mert nem kapart el maga után, hogy ott hagytam a kakiját, aztán pár perc múlva elkaparta végül. Remélem marad a jószokás, így kap mindig jutifalit is.
2017. jún. 1. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Állatkínzás macskát ketrecben, kennelben tartani. Nem csoda, hogy megbolondul szegény. Miért nem mászkálhat a lakásban???

Bedobsz neki egy rongyot, és csodálkozol, hogy nem alszik rajta boldogan? Legalább egy dobozt kapna a szerencsétlen. Milyen emberek vannak!

2017. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!