Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicád is szokott olyat...

A te cicád is szokott olyat játszani, hogy lefekszik az oldalára, a két első lábával belédkapaszkodik, és egyszerre a két hátsó lábával pedig "kapirgálja" a kezedet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
szokott... :S tiszta sebhely kezem XD
2010. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, főleg míg kiscica.
2010. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Rugdos. És jó erős. Már nem is hagyom csak ha vastag ruha van rajtam. Olyan mint amikor a kutyával csibészelnek. xD
2010. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul tök durván.
2010. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, van olyan, hogy rájön az 5perc és sétálunk mellette vagy állunk, és ránk támad :O. Eléggé ijesztő mikor beléd kapaszkodik és fájdalmas is... De mi így szeretjük őt :)
2010. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Itt a kis rosszcsont:

[link]

2010. máj. 17. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Aranyos, de ezt a "játékot" nem szabad hagyni, mert bedurvul és később nem tudod leszoktatni róla.
2010. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kezem is állandóan tiszta karmolás,de nem érdekel,mert olyan aranyos,mikor játszik(a kutya is óvatosan harapdálja a gazdi kezét,mégis megmarad a nyoma.Én még szoktam sima nylon táskát húzni a kezemre és azzal csikizem a hasát,na arra,hogy be tud gurulni,öröm nézni.
2010. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én cicám is pont ilyen még kinézetre is.Hála az égnek a rugdosós karmolósdiról már leszokott de a körmeit kint felejti játékközben.Nagyon aranyos a cicád az enyémnek is van ilyen fotója.
2010. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!