Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macska neveket ajánlaná...

Milyen macska neveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Holnap lesz macskám, de már a nevén gondolkodom hogy ne akkor keljen macerázni. Kis lány cica lesz, a cínén még gondolkodom (többi lány cicábol) nem szeretnék nagyon kölyökös nevet, meg olyan kiejthetetlen neveket sem. Embernevek sem tetszenek de van amelyik jo. Ja é NAGYON FONTOS hogy olyna név legyen ami pl nincs semmije oldalon ha rákeresel a googlen. Ezeket találltam:

Pindur, Pamacs, Bella, Stella, Puding, Zafír

Ezek közül sem találltam meg az igazit de valami ehhez hasonlókat szeretnék



2017. jún. 3. 06:46
 1/5 szántóvető ***** válasza:
25%
bingóbongó,milla stb amelyik illik hozzá.
2017. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Szia! Nagyon tetszenek a nevek. Ha esetleg fekete lesz, lehet Kormi, ha fehér akkor Hópihe. Nálunk minden macskának Cirmi volt a neve egy ideig. :) Izgatottan várom, hogy mi lesz a neve. ;)
2017. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt Belzebúb és Behemót fekete cicák, Dinnye a brit kék és Kókusz barna foltos cicalány. Jelenleg sajna csak 1 macskeszom van: ő Gagarin!
2017. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kiskoromban viccből Pudingnak neveztem el az egyik macskánkat, mert valami röhejeset és furát akartam, és most végre találkozok valakivel, aki szintén ilyen pihent mint én és gondolkodik ezen a néven :DDD
2017. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ruby, Napsugár, Picúr, Lola
2017. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!