Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy eszik a cicád és milyen...

Hogy eszik a cicád és milyen gyorsan?

Figyelt kérdés
A mi macskánk lassan, kéjjel eszik, és mellette kell állani, mert csak úgy fogyasztja, amit elébe teszünk. Ellenben a néha áttévedő szomszéd nőstény a porszívó hatásfokával azonosan eszik.
2010. máj. 18. 08:52
1 2
 1/11 anonim válasza:

nekem két macskám van és mindkettő porszívó. de olyan aranyos ahogy falnak. az egyik ráadásul állandóan éhes, nincsen olyan perc, hogy amikor a konyhába vagyunk, ne nyávogna. =))

ja és minkettő fiú.

2010. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A miénk is lassan eszik,először csak nyalogatja a kaját aztán lassan nekilát. Viszont a kutyánk..... :)
2010. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Becsukott szemmel eszik, olyan örömteli módon, hogy bárkinek megjön az étvágya. De csak szépen, lassan, keveset és többször.Vagyis otthagyja majd később visszamegy enni, vigyáz a vonalaira :)
2010. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4 cicám van, az egyik nagyon lassan eszik és egy óráig szagolgatja előtte a kaját, csak tápot, tejet és néha szalámit hajlandó megenni. Sokáig csak az az egy macskánk volt és nagyon elkényeztettük, ő a legöregebb. A másik 3 zabál és mindent megesznek. Az egyik nem is szereti a tápot. De azért mindet szeretem. :)
2010. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia! az én öreg ciccem komótosan, de maradéktalanul kinyalja a tányért, aztán még körbejár a másik kettő nem hagyott-e valamit.ha talál, azt is fölfalja.

a középső mohó, nem is bírja mindig megenni az adagját,

és van mikor 2 méterre a tányértól kihányja.( ilyenkor

"boldog" vagyok, bár a férjem takarítja föl, mert , ha nem akkor énutánam is takaríthatna :)

a kicsikém rettenetes szarevő, járkálok utána a tányérjával és biztogatom az evésre több-kevesebb sikerrel

finnyás, válogatós , van mikor hozzá sem nyúl a kajához.

szóval mind a három más, de amúgy mindenben eltérőek.

üdv.

2010. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk átlagban 1 nanosecundum/cicatáp:D
2010. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám lassan eszik, már-már előkelő módon. És utána rögtön meg is mosakszik.Pedig egy sima fekete kolompár macska :-).
2010. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
rakok a táljába egy kicsi alutasakos macskakaját, de nem eszik belőle amíg bele nem öntök még száraz kaját is. és miután megkapta az ennivalót még kinéz az ajtón, hogy biztos nem történt-e semmi érdekes, és csak utána kezdi el enni. :D és ő is elég gyorsan szokott.
2010. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kolompár macska... XD XD XD
2010. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon finnyás.

Nem eszi meg a konzervet, sem a tojást, sem a májast, sem a pástétomot, még csak meg sem szagolja a felvágottat. Csak egyfajta szárazat, a Friskies InDoor-t eszi meg, mást, még sokkal drágábbat és minőségibbet nem.

Alutasakosat is csak keveset fogyaszt: nem eszi meg sem a Whiskast, sem a Purinát, sem a Gourmet-t. Egyedül a Lidl-ben kapható OptiCat-ből eszi meg a nyulas-pulykás változatot, a csirkéset otthagyja, a vadasat és a halasat esetleg, ha más semmi nincs, akkor eszi meg.


Nagyon lassan eszik. Válogat és szaglászik, otthagyja, aztán visszamegy, megint szaglászik, s ha ezt néhányszor eljátszotta, akkor először lenyalogatja a szószt vagy zselét, a kis kockákat meg otthagyja. Utána visszamegy, szétlöki a húskockákat, lenyalja a maradék szószt, egyesével a kockákról. Igazság szerint úgy eszik, mnt egy kismalac, lelöki a kockákat a tányérról, és otthagyja. Egy nap alatt fogyaszt el egy alutasakost, de attól ugyan nem lakna jól, ezért napközben mindig ki van rakva neki InDoorCat. Azt sem habzsolja, csak időnként felkeresi a tálat, elropogtat egyet-kettőt, majd továbbáll.


Néha azt gondolom, vega macskám van. Imád legelni (füvet), az InDoorból először a zöldet fogyasztja el, és tegnap megette a kutyának félrerakott spenótot...:)


Hosszan tanulmányoztam az étkezési szokásait, és arra a felismerésre jutottam, hogy sohasem lesz kövér macskám, hiába, hogy ivartalanított kandúr.

2010. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!