Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökké utálni fog?

Örökké utálni fog?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomnak van egy körülbelül 1 éves kandúrja. Augusztusban került hozzá, nagyon szeretem, Ő is kedvelt. Jókat aludtunk együtt, bújt hozzám.

Aztán októberben lett 2 kis kandúrom nekem is, azóta utál. Gondolom miattuk utál.


Ha a közelébe megyek rögtön fúj rám, támad. Ha hozzáérek, akár egy ujjal is elkezd visítani. Ez fokozatosan alakult ennyire rosszá, novemberben még néha elviselt. Decemberben még dorombolt is nekem, és körülbelül 20 percig a karomban pihent.

Azóta aztán tényleg rémessé vált a helyzet. Nagyon ritka, ha megtudom úgy fogni, hogy ne legyen hiszti a vége.


Áprilisban ivartalanítva lett, gondoltam utána jobb lesz. Jobb volt, amíg hatott az altató...


Ezen tudnék valahogy segíteni? Valamivel megkedveltethetném magam vele?



2017. jún. 11. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Túl sok okosságot nem tudok mondani sajnos, de hirtelenjében az jutott eszembe, hogy lehet, érzi rajtad a két kis kandúr szagát.


Lehet hülyeség, de én lehet megpróbálkoznék azzal, hogy megkérném a barátomat, hogy néhány újonnan vett ruhámat had tartsam náluk, és ha ott vagyok, had öltözzek át. (Esetleg tőle kölcsön kérni egy -egy pólót ) Ezenkívül még megkérném, hogy had etessem meg én a kis dögöt, amikor éppen ott vagyok. Hátha...

2017. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

"Utál"


Ne akarj már egy állatra emberi érzelmeket kivetíteni.

2017. jún. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden vszinűség szerint érzi rajtad a kiskandurok szagát. Ha majd őket ivartalanitod, akkor javulhat a helyzet. a kandurok gyakran nem tűrik egymást. az első válaszoló jó tanácsot irt.
2017. jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!