Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Merjek átvenni 5 macskát és...

Merjek átvenni 5 macskát és keresni nekik befogadód? Mi van, ha "rajtam maradnak" ilyen csúnya kifejezéssel élve?

Figyelt kérdés
Maximum egyet tarthatnék meg végelegesen...
2017. jún. 17. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt macskákról van szó? Én semmiképp nem merném bevállalni, ugyanis sajnos a felnőtt cicáknak ritkán találnak új gazdát. Öt kölyökmacskának még reálisan lehet találni új gazdát, de a felnőtteknél más a helyzet. Én nem a cicák ellen vagyok, de teljesen megértem hogy az ember nem tud ennyit magához venni, és csak rossz vége lesz ha valóban "rajtad maradnak".
2017. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem bocsi, azt nem írtam, hogy picik, 5 hetesek, kb.
2017. jún. 17. 11:57
 3/17 A kérdező kommentje:
Megszakad a szívem, hogy menhelyre kerülnek, vagy ki tudja, talán még rosszabb helyre...:( A szomszédomban születtek és készül őket már elvinni egy ideje menhelyre, állítólag, mert én már nem bízok benne, mindig mást mond, de egyre előrébb jönnek a kertben is ,és féltem őket, hogy kimennek az utcára.. :/
2017. jún. 17. 11:59
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért nem tudok neked tanácsot adni, mert én képtelen vagyok elmenni az állatok nyomorúsága mellett (sem)

Mindig, mindent összeszedtem, de a Jóisten segítségével, még mindig sikerült gazdát, sőt jó gazdát találnom nekik.

Tedd fel a Facebookon cicás és menhely oldalakra, lesz gazdája mindegyiknek, különösen, ha leírod a körülményeket, - amik biztos nem rózsásak - amiért magadhoz vetted őket.

2017. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia . Igen . Fotózd le mindet több módon és tedd fel fórumokra . Elviszik őket , egy a lényeg a 9 hetes önállósodás korát várd meg . Akkor már kezelhetők az új gazdájuknál . Tejet ne adj nekik és áztatott jobb minőségű tápot ha kérnek élelmet és néha csmell felvágottat . Az 1200-1500 körül kapható akcióban és nincs tele gagyival .
2017. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha kicsikről van szó nyugodtan vedd magadra őket, egy rakat helyen meg lehet hirdetni őket és szerintem minőségi képeket felrakva hamar elkelnek. Szép előnyös környezetben fényképezd le őket, írj hozzájuk egy kis ismertetőt. Tedd fel mindenhova, facebookon egy csomó állatos, macskás, örökbefogadós csoportba, jófogás, fórumok, bármi ahol hirdetni lehet.
2017. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Azt elfelejtettem írni, hogy aztán kapd el a szomszéd cicát és vidd el ivartalaníttatni, utána varratszedésig ne eresz ki, meg sem kell, hogy tudják.

Mert minden évben kétszer a cicaszaporulat neked lesz probléma.

Én már így tettem a környék összes macskájával és felkapható, utcán csavargó kutyákkal.

Költséges dolog, de inkább megkoplalom az árát, mint hogy örökös állathorrorokkal szenvedjek.

2017. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ugyanezen gondolkodtam én is, hogy mit fogok csinálni utána az anyacicával, hogy ne legyen ez minden évben, mert a szomszéd azt mondta, majd tervezi elvinni őket, de szerintem szarik az egészre. De azt nem tudom, hogyan csináljam úgy, hogy nem engedem el a varratszedésig.
2017. jún. 17. 12:09
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként, gondolkodok nagyon, mit csináljak, még otthon se biztos, hogy belemennek öt kiscicába. Jaj, de ez nagyon jó, hogy ezt mondjátok, hogy lenne esély, hogy elvigyék őket.
2017. jún. 17. 12:10
 10/17 anonim ***** válasza:
ivartalaníttatni kell az anya macskát sürgősen, mert pár hónap és sajnos újabb kiscicák fognak születni
2017. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!