Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Merjek átvenni 5 macskát és...

Merjek átvenni 5 macskát és keresni nekik befogadód? Mi van, ha "rajtam maradnak" ilyen csúnya kifejezéssel élve?

Figyelt kérdés
Maximum egyet tarthatnék meg végelegesen...
2017. jún. 17. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-as válaszodra Kérdező!

A varratszedés optimálisan 10-12 nap.

Addig vegyél macskaalmot, egy laposabb lavórba szórd bele és a cicát tedd egy olyan helyre, ahonnan nem tud kimenni.

Az ivartalanítás után kap gallért, hogy ne szedje ki a varratokat, ha nem ad hozzá a doki, akkor okvetlenül vegyél, mert ez fontos.

Gallérral amúgy sem szabad kiengedni, mert nem lát oldalra, elgázolhatják, vagy kutya elkapja.

A műtét napján úgyis kótyagos lesz, kb. 1 hét után akar majd kimenni, vagy még akkor sem, majd meglátod.

Tedd meg, a saját nyugalmad és a cica érdekében!

2017. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy már most fel kellene tenned őket, ugyanis rengeteg kismacska vár gazdira, @akik ugyanígy, egy felelőtlen embernél születtek. Iszonyatos túlszaporulat van, ennyi kiscica nem kell.

Mihamarabb hirdesd meg őket facebookodon, apróhordetési oldalon,állatos oldalon, keress menhelyeket akik meghirdetik, adj fel hirdetést a helyi újságban is.

2017. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már elkezdtem hirdetgetni, facebook-on próbálok főként segítséget kérni az ismerőseimtől.

Megmondom őszintén, erről a szomszéd még nem tud, de már nem is érdekel, mmint ő mondta nekem 1-2 hete, hogy ő hirdetgetni nem akarja, hogy ne járkáljanak oda hozzá nézegetni.. Na, most mit mondhatnék erre, hányingerem van az ilyen söpredékektől..

De apukám mondta, hogy beszéljek vele, hogy szeretnék nekik gazdikat keresni, csak már látszik rajtuk, hogy kezdenek minket unni, hogy folyton a cicák felől érdeklődünk, de leszarom. Ezért nem mertem még más nagyobb hirdetési oldalra feltenni a dolgot.

Szóval, arra is gondoltunk, hogy hozzánk is jöhetnének megnézni őket.

2017. jún. 17. 15:06
 14/17 A kérdező kommentje:
Borzalmas egyébként tényleg, mennyi ilyen felelőtlen szemétláda van a világon... :(
2017. jún. 17. 15:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Bátran hirdesd meg őket s majd te fogadod őket. Sz.ard le azt az idiótát.
2017. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Most az az állás, hogy ma este viszik őket és ez most akkor mégis csak egy tanya, de valamin magánszemélyé, mert próbáltam a címet kitudakolni,-ezt javasolták egy menhelyen is, hogy akkor ebből kiderül, hogy igazat mondanak-e és nem csak kiteszik őket valahol- de az az illető nem szívesen fogadna ott látogatókat, vagy azt is javasoltam, hogy később vinnénk mi őket oda, ha nem találunk nekik senkit... de akkor így nem lehetett megtudni a pontos címet. Állítólag, vannak ott tehenek is, meg mit tudom én még, milyen állatok és az illető az egerek miatt szeretne macskákat. Nem tudom, nem furcsa ez?

Szerettem volna legalább egyet megtartani, de apukám nem igazán akar belemenni, mert, hogy télen mi lenne vele kint.. de hát ez csak duma, mert nem mindenhol engedik be a cicákat, nem? Az a gond, nekem van itt bent egy idős cicám és félnénk, hogy reagálnának egymásra, ha őt beengednénk.

2017. jún. 17. 17:34
 17/17 A kérdező kommentje:

Egy szörnyetegnek érzem magamat, hogy hagyom ezt megtörténni..

Egyszerűen nem tudom, olyan jó lenne ebben hinni, hogy igazat mond a szomszéd, de még csak 1 hónapja költöztek ide és nem tudom, mit higgyek róluk.

Mondjuk, nem itt születtek a cicák, hanem még az előző helyen, talán reménykedhetek, hogy mégis számítanak nekik valamit, hogy nem hagyták őket ott, hanem hozták magukkal(?) Nem tudom...

2017. jún. 17. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!