Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogy szoktassam le a macskát arról, hogy behordja a lépcső alá a zsákmányt?

A teraszra vezető lépcsőnk alatt van egy kis üres rész. Az a macska helye, ott van a háza, meg a vize, enni bent kap. Még tavaly tavasszal kiszedtem onnan mindent, kitakarítottam a házát, mert valami nagyon büdös volt. Mikor kivettem akkor láttam, hogy a macskaház meg a fal között egy kis hullatelep van. Patkány, egér, cickány, még egy fél galamb is volt. Na kitakarítottam, kifertőtlenítettem, de azóta is hordja, csak már figyelem így hamar kiszedem a különböző mértékben megrágott tetemeket.
Most 4 éves, de ezt csak tavaly óta csinálja.

06-19 02:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Jó neked! Az enyém a szobába hordja be, és elrejti a kanapé mögé.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 06-19 05:39 Privát üzenet
Eljön az az idő Magyarországon, amikor hálás leszel az ajándék kajáért. Olyan irányba halad.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 06-19 08:38 Privát üzenet
Nem tudod kitömni az üres részt valamivel? Vagy bedeszkázni, hogy csak a saját házába tudjon bemenni? Szerintem úgy, hogy nem figyeled 0-24, esélytelen, hogy leszoktasd egy egyébként bizarr, ámde teljesen normális macska szokásról.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 06-19 17:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szoktassam le erről?
6 hetes kiscicát hogy szoktassam rá, hogy csak az alomba végezze a dolgát?
Hogy szoktassam le a macskámat, hogy ne piszkolja be magát?
Hogyan szoktassam össze az 5 éves cicámat az új 8 hónapossal?
Hogyan szoktassam le a macskámat, hogy ne harapjon?
Hogyan szoktassam le arról, hogy a lépcsőre felmenjen?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu