Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a macskát...

Hogy szoktassam le a macskát arról, hogy behordja a lépcső alá a zsákmányt?

Figyelt kérdés

A teraszra vezető lépcsőnk alatt van egy kis üres rész. Az a macska helye, ott van a háza, meg a vize, enni bent kap. Még tavaly tavasszal kiszedtem onnan mindent, kitakarítottam a házát, mert valami nagyon büdös volt. Mikor kivettem akkor láttam, hogy a macskaház meg a fal között egy kis hullatelep van. Patkány, egér, cickány, még egy fél galamb is volt. Na kitakarítottam, kifertőtlenítettem, de azóta is hordja, csak már figyelem így hamar kiszedem a különböző mértékben megrágott tetemeket.

Most 4 éves, de ezt csak tavaly óta csinálja.


2017. jún. 19. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó neked! Az enyém a szobába hordja be, és elrejti a kanapé mögé.
2017. jún. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Eljön az az idő Magyarországon, amikor hálás leszel az ajándék kajáért. Olyan irányba halad.
2017. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod kitömni az üres részt valamivel? Vagy bedeszkázni, hogy csak a saját házába tudjon bemenni? Szerintem úgy, hogy nem figyeled 0-24, esélytelen, hogy leszoktasd egy egyébként bizarr, ámde teljesen normális macska szokásról.
2017. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!