Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől álmodik rosszat a cicám?

Mitől álmodik rosszat a cicám?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy a cicám néha mikor alszik elkezd morogni,meg nyávogni álmában.Ilyenkor mindig felébresztem,de nem tudom mitől lehet.Ötletek?
2010. máj. 19. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy rosszat álmodik, talán csak vadászik álmában. Nem kell felébreszteni, mert attól megijed.
2010. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne ébreszd fel szegényt, hagy aludni:)


és tényleg nem biztos, hogy rosszat álmodik!

2010. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én cicám állandóan fut :D alszok és csak azt érzem hogy lökdös a lábaival, mert rendesen mozgatja őket. előszőr azt hittem hogy vmi rángása van :D de aztán leesett hogy ha hagyom akkor egy idő után úgyis leáll , ha meg tényleg rosszat álmodik akkor felébred magától is.:)
2010. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne ébreszd fel! Nem kell. :)

Ez a R.E.M. szakasz.

Semmi baja nem lesz, úgyis felriad magától. Lehet, hogy azt álmodja, hogy vadászik vagy valami elől fut. Fiatalabb állatoknál gyakori, időseknél is előfordul. Nekem is csináltak ilyet a macskáim, kivétel nélkül mindegyik.

2010. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az REM szakasz és nem R.E.M.:D
2010. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

és ezt ő mondta h rosszat álmodik?

vagy a kisujjadból szívtad ki h rosszat álmodik?

2010. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!