Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért álmodik rosszat a kutyám?

Miért álmodik rosszat a kutyám?

Figyelt kérdés
rosszat álmodik a kutyám sír,nyüszög,morog fölszoktam kelteni... de nem tudom h miért álmodik rosszat valakinek valami ötlet? normális válaszokat légyszii!!!
2011. júl. 5. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
keveset játszol vele
2011. júl. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te sem tudod hogy miért álmodsz rosszat.Ez olyan a kutyáknál mint nálunk,embereknél.Nem tudod te sem hogy miért álmodsz rosszat csak megtörténik.
2011. júl. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémmel is elég sokszor előfordul, olyankor fel szoktam ébreszteni. De nagyon aranyos szokott lenni ahogy nyüszög, és morog:D Szegénykét azért sajnálom persze.:)
2011. júl. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az első válaszolóval nem értek egyet mert én megfigyeltem mikor sominden történik a kutyámmal, aktívabb a nap mint máskor vagy elkirándulunk ,vagy csak a szőlősbe ahol óriásiakat szalad na ilyenkor szokott rosszat álmodni de szerintem nem mindig rossz az amit álmodik nekem a múltkor még szaladt is álmában meg ugatott irtó cuki olyankor!
2011. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! De biztos hogy a minden napjai hatnak az álmukra mint nekünk is! próbáld megfigyelni mik érik öt napközben esetleg negatív vagy pozitív dolog és szerintem ezeket álmodja újra! Pl volt a barátnőmnek is egy kutyája és nem értette miért olyan furcsa a kutya míg egy nap véletlen hamarabb ment haza és a kisöccse folyamatosan piszkálta a kutyát, mikor ő nem volt otthon!
2011. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem játszom vele keveset!

nem nagyon éri őt negatív dolog egész nap velem van mindenhova viszem magammal szóval ha érné őt negatív dolog akkor arról tudnák de lehet hogy éppen az a baj hogy minden hova magammal viszem nem tudom...://

2011. júl. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!