Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalatok macskák pórázon...

Tapasztalatok macskák pórázon való sétáltatásával? (Kertben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van köztetek olyan, aki szokta sétáltatni a cicáját? Mik a tapasztalatok? Hatalmas,dimbes-dombos kertünk van a nyaralónkhoz, ott sétáltatnám, nem utcán! Már volt rajta hám+hámhoz járó póráz, de az kb 1 méteres, tehát nagyon rövid. Vettem neki 3 méteres,kistestű kuytáknak való pórázt,hogy be tudjon menni a bokrokba/alá, fára, stb stb. Mennyire veszélyes ez? Nagyon oda kell figyelni, nehogy megtekeredjen és "felakassza magát", gondolom. De úgy szeretném, ha tudna ugrálni, a kis rövid pórázzal amit a hámhoz adtak(trixie márka) ez nem lehetséges.

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS:)



2017. jún. 22. 10:24
 1/7 A kérdező kommentje:
* És nem szeretnénk póráz nélkül elengedni, ez lesz a 2. alkalom,hogy kertet lát,mindegyik szomszédban kutya van , stb :)
2017. jún. 22. 10:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Mobil ketrecet vennék inkább,rá egy tetőt,hogy legyen árnyéka is.
2017. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg csak poraz nelkul setltattam cicat,de szerintem nem veszelyes csak figyelni kell ra.Meg gondolom eleinte meg a cica is ovatosabb lesz.Lesz idod kitapasztalni,hogy melyikek azok a helyek,ahova nem lehet engedni a cicat vagy esetleg milyen helyzetbe kell megfogni ot.
2017. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt sétálós cicám. Gondolkodtam én is a futtatós pórázon, de láttam, hogy szeret bebóklászni a bokrok alá, így lemondtam róla. Néha elég macerás volt kibontani a pórázt az ágak közül. A fára csak akkor engedd fel, ha fel tudsz mászni érte, én ugyanis álltam a fa alatt majdnem 1 óra hosszat, mire hajlandó volt lejönni. Ugrálni nem fog, sétál, szaglászik, bogarászik.
2017. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mániákusan keresi a madárfészkeket, és ha nem vigyázok, akkor menne rombolni, szóval én nem engedem messzire, de különben szereti ő is. Inkább arra készülj fel, hogy minden ember ki fog röhögni és meg fognak bámulni, rám rendszerint úgy néznek, mintha elmeháborodott lennék.
2017. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden nap sétáltatom a macskát egy nem túl forgalmas lakótelepen. Egy gumikötéllel van megtoldva a póráza. Sűrű bozótba nem engedem be. Mikor látom hogy fel akar mászni a fára, leveszem róla a pórázt. Jó magasra fel szokott menni, de hamar lejön.
2017. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Már sokat fejlődött,imádja a pórázt, és szerintem anélkül sem menne másmerre, de fő a biztonság.

2017. júl. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!