Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi volt a legköcsögebb dolog,...

Mi volt a legköcsögebb dolog, amit a macskátok csinált?

Figyelt kérdés
Kezdem én: miközben ettem, cukin a számhoz somfordált, mert érezte a kajaszagot. Viccből kinyitottam a számat, erre a macska a jobb mancsával kikotorta a falatot a számból, majd elrohant.

2017. jún. 23. 00:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
27%
A mamáéknál nemrég az történt, hogy éjszaka véletlen nyitva maradt a bejárati ajtó ( van előtte függöny, és miután a mama kiment cigizni elfelejtette becsukni ). Lefeküdtünk aludni (én is ott voltam). Hajnal 5-kor arra keltek a mamáék, hogy a két kinti macsek ott alszik köztük az ágyon. =D
2017. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Mi mindig a cicákkal alszunk egy ágyban :P

Szerintem ez nem kimondottan köcsögség, de aranyos😀

2017. júl. 12. 20:12
 23/29 anonim ***** válasza:

Kifeküdtem a hintaszékbe a kertben. Arra járt a jól megtermett kandúrunk is, szóval felnyaláboltam és magam mellé vettem szundizni :)

(az a macska olyan, hogy nem leülni, de leguggolni sem lehet mellette anélkül, hogy fel ne pattanna az ölünkbe/lábunkra)


Kényelmesen elnyújtózott, kicsit le is "folyt" oldalra (amire egy kicsit rásegítettem, tényleg nem egy pihesúlyú cicus)


Az idillnek akkor lett vége, amikor nagymamám előjött a konyhából egy kis maradékkal, hangosan "Cicc, cicc!"-elve. A drága cicám felpattant a hívásra - teljes testsúllyal a hasamba, persze - és rohant tömni azt a busa fejét.

2017. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
ti betegek vagytok, ilyen kötsög macskákat már rég agyoncsaptam volna, hulyét csinál belöletek egy macska:D beteg fasok.
2017. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
#24 Miért nem a kedves szülőktől örökölted (volna...) ezt a pompázatos gondolkodásmódodat?
2017. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Anyamacska a pofámba fingott, miközben birizgáltam a piciket. A másik meg tápszagút böfögött pont a szemembe, miközben rajtam feküdt.
2017. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Eccer a cirmos macskám rászart a párnára.
2017. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
92%

Néhányszor simi és ágyban pihenés közben az arcomba fingott.

Megverte a kutyát.

Ez nem köcsögség, de nem volt kellemes: Nyáron nyitott ajtónál alszunk. Reggel arra ébredtem, hogy a Kedves egy csurom vér madártetemet hozott nekem az ágyba. Rátette a mellkasomra és addig miákolt amíg fel nem ébredtem.

Fiatalabb korában lehetetlenség volt bármilyen növényt tartani, mert mindet lelökte/fellökte, szétkaparta a földet, a növényt szétcincálta majd szanaszét hordta a darabjait a házban. Egyszer el akarta játszani ezt egy kaktusszal. Na, akkor nem ő nevetett a végén :D


A másik cicám pár hónapos volt, amikor 3 napra elutaztam. Nagyon kötődik hozzám, cumiból neveltem fel annó. Annyira megviselte szegénykémet a hiányom, hogy a raktárként használt szobában leszaggatta a függönyt és minden nap rákakilt 3x. Csak akkor derült fény erre, amikor hazaértem (rokonok etették addig őket).

Amikor alszom, meg szokta harapni a fülcimpám.

2017. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Kiskoromban volt egy macskank az volt a neve h Zokni. Sosem hagytam neki teret, mindig gyomroztam de egy nap tesom banta meg nem enXD Nem akartam elengedni a macskat csodalkoztam h folyton nyavog majd odajott testverem es kivette a kezembo.

-Jaajj hagyad mar szegeny Zoknit!

Felemelte es mondani akart meg valmit erre a macska telibe lehugyoztaXDDDDDDD

2017. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!