Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi volt a legköcsögebb dolog,...

Mi volt a legköcsögebb dolog, amit a macskátok csinált?

Figyelt kérdés
Kezdem én: miközben ettem, cukin a számhoz somfordált, mert érezte a kajaszagot. Viccből kinyitottam a számat, erre a macska a jobb mancsával kikotorta a falatot a számból, majd elrohant.

2017. jún. 23. 00:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

Telepisilte a szennyestartót és grátisz egy kis kulát még elhelyezett a tetején.


Ez egyszer fordult elő, azon kívül egyébként relatív jól viselkedik. Egy fotelt szokott karmolni, de azt már átengedtük neki. :D

2017. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%
El lopta a szomszéd szárító köteléről a ruhákat.
2017. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon komoly a macskád, Kérdező :DD


Az én sztorimban a macska nem kifejezetten köcsög volt, hanem inkább mérhetetlenül megbízott bennünk, de attól még fura szitu volt.


Kis tarka kóbormacska, egyik télen fogadták be nagyszüleim még anno, kiscicaként, szegény egy havas,jeges oszlopon nyivákolt miközben alatta tomboltak a kutyák, meg akarták fogni.

Kistermetű volt, középhosszú bundával. Nagyszüleim tervezték az ivartalanítását, de akkor még várni kellett mert valami javításra kellett akkor a pénz.

Nagyon megszerették egymást a nagyszüleimmel; minden nap délután négy órakor nagyszüleim megnéztek egy sorozatot a tévében. A macska meg már ott állt az ajtóban, bekéredzett, és nagyszüleimmel együtt feküdtek az ágyban és nézték a tévét.

A macska terhes lett, de a termete és a téli bundája miatt ez nem látszott, plusz első terhessége volt, kevés cicával.


Ez konkrétan akkor derült ki, amikor becsámpázott a szobába, felkapaszkodott a tévénéző nagymamámra és megszült rajta.

2017. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Aaaawwwwwww😍😍😍😍
2017. jún. 23. 11:33
 15/29 anonim ***** válasza:
52%
Miért lettem lepontozva? Csak mert nem minden macska viselkedik cukin?
2017. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam! Minél köcsögebb, annál cukibb!
2017. jún. 23. 12:40
 17/29 anonim ***** válasza:
97%

A macskák legfőképp úgy jelzik, hogy ha valamilyen problémájuk van, hogy oda nem illő helyre pisilnek vagy kakálnak, szándékosan, mivel beszélni nem tudnak, pl húgykövesek, bélproblémásak, stb.

Ez nem mindig szemétség a macskától, sokszor betegség áll a háttérben, és érdemes állatorvoshoz vinni. Persze van, hogy irigységből, bosszúból teszi, de fennáll ez is sokszor.

2017. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Igen, hála az égnek a mi cicáink még egyszer sem kakiltak/pisiltek máshova, mint az alomba. Helyette máshogy tartanak terrorban minket. Nemrég az egyik cicánk bemászott a nyitott hűtőbe, levert egy tojást és fellefetyelte a földről. Mint aki éhezik!
2017. jún. 23. 14:47
 19/29 anonim ***** válasza:
93%
Amit kaptam kaját (péksütit) ott hagytam az asztalomon este. Reggelre csak a morzsák maradtak.
2017. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
A kis bélpoklos!
2017. jún. 23. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!