Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítani szeretném a...

Ivartalanítani szeretném a két macskámat. Miskolcon és környékén hol van ebből a szempontól ideális állatorvos, aki nem kér el érte húszezret?

Figyelt kérdés
Jó lenne minél hamarabb, mivel lassan kezdenek tüzelni. Most lehet engem fukarnak nevezni, hogy szeretném olcsóbban megúszni. Ha lenne ezzel kapcsolatban tapasztalatotok, az is érdekelne.

2017. jún. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A Lévay-Csabai kapu sarkán. 20.000ft macskánként.
2017. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20E?! Még pesten is olcsóbb sokkal!
2017. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dzseri ***** válasza:

20000Ft? Miskolc ilyen drága környék?

Pesten 12-13ezer a nőstény cica ivartalaníttatása


szerintem google-ban keresd meg a miskolci állatorvosi rendelőket és telefonáld őket végig

így jársz a legjobban

2017. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező úgy értette, hogy a két macskára összesen max 20 ezer forintot tudna szánni.


Ebben az esetben érdeklődj arról, hol van épp ivartalanítási akció. Tavasszal sok menhely és állatorvos hirdeti. Úgy egy macska megvan 6-7 ezerből.

2017. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Két macskára gondoltam összesen.

Az a baj, hogy a weblapjaikon nem nagyon találni erről mostani infót.

2017. jún. 29. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!