Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha pisilni tud egyedül a...

Ha pisilni tud egyedül a kiscica, akkor kakilni is?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hetes kiscicát találtunk, parizert már evett, illetve keveset pisilt is egyedül. Elég nagy a hasa, nem tudom, tud-e egyedül kakilni... Tudom, hogy ha törölgetem a fenekét, azzal lehet segíteni, de nem tudom, hogy mennyi ideig kell, meg mikor... Most pl alszik, gondolom ne zargassam...

Ha megy a pisi, a kakinak is menni kell, ugye?



2017. jún. 24. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés tartalmazza a választ is :-) !
2017. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az eddigi cicáimnál mindig gond nélkül ment a kaki-pisi. Esetleg a hasát még simogathatod, úgy olvastam az is tud valamennyit segíteni. De ha már belepisilt az alomba, szerintem a kakival sem lesz gond. :)
2017. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, tud.

A hasa attól is lehet nagy, mert férges, féreghajtót, bolhairtót vegyetek neki mindenképpen állatorvosnál.

2017. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egy válaszadó sem találta el. Egy kiscicánál sokszor megreked a széklet a bélben, van, hogy napokig nem tud wc-zni. A parizer az egyik legrosszabb választás mint macskaeledel, persze hogy nem tud wc-zni tőle. A macskának macskatáp való vitaminokkal, rosttal ,stb. Masszírozgatni kell a hasát naponta többször, ezzel lehet segíteni, az anyja is ezt csinálja, csak máshogyan. Egyébként egy kis tejet kell vele itatni, az macskáknál 90%-ban működik hashajtóként. Ha egyszer megindul, általában nincs több probléma. Másrészt még kb 1 ml olajat lenyomni fecskendővel a torkán. Ezek segítenek. Ha 2 napig nem wc-zik, és már nagy a hasa, akkor állatorvoshoz kell vinni. 3-4 nap után már beöntésre van szüksége.
2017. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kakilt 2X az éjjel, de nem az alomba, a szőnyeget kaparászta, hiába raktam az alomba, nem oda végezte a dolgát. A pisi a szőnyegre ment, a kakival meg kiértünk az udvarra szerencsére, és ahol puha a föld, oda kakilt. Tudom, hogy nem a parizer a legjobb, de a franc gondolta, hogy egyik óráról a másikra cicatulajok leszünk :( De most úgy néz ki, találtunk neki végleges gazdit :)

2017. jún. 25. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!