Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap kaptam egy 7 hetes kis...

Tegnap kaptam egy 7 hetes kis cicust. Nagyon eleven de egyedül van. Nem sokára lesz még három kiscica de addig is magányos. Mit csináljak hogy ne sírjon? Sokat vagyok vele de neki az nem elég. Nem szeretném szenvedni látni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz be minél több játékot neki, kis csörgő labdákat, ilyesmit, amivel el tudja foglalni magát. Meg még biztos hiányzik a mamája, azt hiszi, el van veszve, azért sír.
2009. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen valószínű ezért szomorú. Bár van csorgőja de nem nagyon játszik vele. De azért megpróbálok a kedvében járni.
2009. jún. 20. 15:29
 3/3 anonim válasza:

Foglalkozz vele sokat, ahogy eddig is tetted! Vegyél neki gumilabdát, amivel tud focizni. Vagy lógass le egy zsinegről valami műanyag kis kütyüt, amivel tud birkózni! :-) Régebben a nagy cicámmal kiskorában úgy játszottam, hogy vettem egy lézert és a földre vetítettem, a kiscica meg szaladt utána.


Nekem is van kiscicám, kettő is. Ők nem hiányolják az anyukájukat, mert ott vannak egymásnak. Állandóan csak hancúroznak, fogócskáznak, nagyok kis hülyék. Újabban megtanultak fát mászni is. :D Nagyon kis életvidám cicák... Ha nektek is meglesznek az új kiscicák, biztosan letudják majd egymást foglalni, és akkor elmúlik az anyukájuk iránti hiány érzése.

2009. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!