Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Meg mergeztek?...

Mit tegyek? Meg mergeztek? Vagy mergezett allatott evett? Nem halhat meg, mit tegyeK?

Figyelt kérdés

A cicam egy helyben fekszik,nem mozog,csukva a szeme nem reagal ram! Sebei nincsenek,nem verzik. 1 eves fiu cica!

Probaltam itatni,de semmi,farkat mozgatta mintha ideges lenne ram.


2017. jún. 27. 17:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Felhívtad már a dokit?
2017. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
8%
Fiatal,falun lakik,ahol nincs orvos se,mit nyaggatjátok ezzel ? Buszra ül,és elviszi a macskát,vagy mi ?Azt se tudja hova menjen.Legcélszerűbb,mivel ha a szülők nem foglalkoznak ezzel,szomszédtól segítséget kérni,vagy havertól akinek van kocsija,és el tudnak menni valahova dokihoz.Tehát segítséggel,nem az " hogy menj vele a dokihoz".Falusiak nem futkosnak szíre szóra dokikhoz,tudhatnátok.Még eboltásra se viszik el a kutyákat.
2017. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó ez nem mentség ne haragudj. Egy 15 éves tinédzserről beszélünk nem egy nyolc éves gyerekről. Oké hogy ott vannak a szülők és a barátok, de ha nincsenek akkor igenis irány a busz, már ha fontos az állata élete.

Attól hogy van aki az eboltásra sem viszi a kutyáját nem azt jelenti hogy ez a normális hozzáállás és akkor jól van az úgy, vegyünk arról példát.

2017. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
60%

22-es! Ne aggódj, az se lenne jó megoldás neki.


De most már nem fog megszólalni, mert leoltottuk páran. Kb. 5 féle lehetőséget ajánlottunk, egyik se volt jó.


Tanulja meg egy életre, hogy élőlénnyel (ha állat, ha ember) itt nem szórakozunk!


A többi kamukérdés engem más témákban nem érdekel, max. röhögök rajt. De ha annyira szeretné azt a szerencsétlen macskát (már ha egyáltalán létezik), akkor nem itt írogatna, hanem megoldást keresne ott helyben, ahol lakik.


Kár, hogy nem voltál itt tegnap este. Akkor te sem volnál már ilyen jóhiszemű. :S

2017. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Nincs semmi baj, csak melege van. Hagyd pihenni, azért ideges, mert nem hagyod békén :D Egy falusi macska ezerszer egészségesebb, és jobb az immunrendszere, egy városi panel macskánál, aki még a csirkemellhúsra is allergiás...
2017. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, ki pontoz lefelé folyamatosan bennünket, de ha ennyi öröme van, akkor soha nagyobb ne legyen. Én spec. maximum felpontozok, és amivel nem értek egyet, azt átugrom. A 0%-ban hasznos válaszokat - jelzem - nem én pontoztam le. Nem kérek cserébe én is csak azért, mert leírtam a véleményemet. Ami nem mellesleg a fennhéjázó szöveg váltotta ki belőlem a kérdező által, bármit tanácsoltunk, mindenre volt kifogása. Ritkán szakad el nálam a cérna, de neki sikerült felbosszantani.


Kérdező! Mi van a cicáddal? Azért azt még megírhatnád. Részemről a téma lezárva!

2017. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos állatorvos nélkül nem biztos, hogy túléli. Mi innét meg sem tudjuk mondani, hogy mi történt vele.

Sajnálom a cicádat, de alapvető, hogy nem tartunk állatot, ha baj esetén nem tudjuk állatorvoshoz juttatni! Sőt kellenének neki (kellettek volna) oltások, rendszeres féreghajtás, bolha-kullancs elleni védekezés, és ivartalanítás is.

Az állattartás pénzbe kerül.

Ezt nyugodtan mutasd meg a szüleidnek.

2017. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%

Annyira bírom, hogy minden nap van olyan kérdés hogy az illetőnek haldoklik a kutyája, vagy a macskája, és azt hiszi lehet rajta segíteni orvos nélkül. Érdekes módon minden ilyen kérdező gyermek, a szüleit nem érdekli a szenvedő állat, falun laknak, nincs állatorvos a közelben és pénzük sincs. Az meg alap, hogy pl ivartalanításról hallani sem akar adott esetben, mert legyen teljes élete szerencsétlen állatnak. Aztán kapja itt a válaszokat, ő pedig nem hiszi el, hogy tényleg orvos kell neki, csak jönnek a kifogások, aztán bepukkad.


Nem értem, egyszerűen nem. Most ezeket a kérdéseket vagy mindig ugyanaz az unatkozó ember írja, hogy provokáljon, vagy tényleg ennyire borzalmas az állattartás az országban...

2017. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28# szerintem ennyire borzalmas. Magát felvilágosult, intelligens embernek tartó vidéki ismerősömnek már ajánlottam fel, hogy az ötszázadik alom kismacska után én elviszem személyesen a macskáját orvoshoz ivartalanításra, állom az összes költséget, lábadozhat nálam és ha meggyógyult vissza viszem, de legyintett, hogy ez csak egy macska, ne törődjek vele, már öreg amúgy is mert öt éves, és úgyis nemsokára meghal...


Erre egy szó van: vidék.

2017. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!