Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Meg mergeztek?...

Mit tegyek? Meg mergeztek? Vagy mergezett allatott evett? Nem halhat meg, mit tegyeK?

Figyelt kérdés

A cicam egy helyben fekszik,nem mozog,csukva a szeme nem reagal ram! Sebei nincsenek,nem verzik. 1 eves fiu cica!

Probaltam itatni,de semmi,farkat mozgatta mintha ideges lenne ram.


2017. jún. 27. 17:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

Most írtad hogy dolgoztál eddig, akkor fizetésed is van :D

De mindegy, most jöttem rá hogy kamu a kérdés és bánom a bele fecsérelt perceimet az életből.

2017. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Barátnödtöl v rokontol kérj kölcsön. Biztos adnak ha mondod mire kell
2017. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

jo igen persze,reszletfizetes meg minden majd a csillagokat is lehozzak nekem nem?

tényleg semmit nemtudnék vele tenni?

2017. jún. 27. 17:48
 14/29 A kérdező kommentje:
igen egy hete dolgozom,mivel iskolaba jartam eddig,oke biztos kamu,nem kell elfecserelned ram az idod.
2017. jún. 27. 17:49
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz képest, hogy ennyire kétségbe vagy esve, jó nagy pofád van itt a többiekkel. Nem igaz, hogy senkitől nem tudnál kölcsönkérni.


Tegnap is felhúzta az agyam itt egy 1-szer egy kutyát, 2-szor két kutyát elaltatni akaró.


Fejezzétek be a provokáló kérdéseket!

2017. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Add meg a dokitok számát. Én felhívjam neked hogy ad e részletfizetést?
2017. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

oké koszi ez segitett....

mitol lenne ez egy provokatív kérdés?

2017. jún. 27. 17:56
 18/29 anonim ***** válasza:
Egy telot csak megér nem? Hidd el semmit nem tudsz tenni
2017. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

jo igen persze,reszletfizetes meg minden majd a csillagokat is lehozzak nekem nem?


Pl. ezért!


Mit vársz, hogy majd utaljunk neked a számládra? Kaptál lehetőségeket válaszként, egyik se tetszik. Akkor?


Szegény macska...

2017. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%
És ha én állatorvos lennék (nem vagyok), azt mondanám, hogy valószínűleg mérget evett ezért minél előbb gyógyszer vagy műtét kell neki, akkor egyébként beljebb lennél? Nem vagy hajlandó megoldani a kezelését, hiába adunk neked megoldási javaslatok, úgyhogy törődj bele, hogy az anyatermészetre (vagy emberi kegyetlenségre...) bízva a macskád jó eséllyel elpusztul. Legközelebb ha szeretnél hosszabb élettel rendelkező macskát, gondoskodj előre a váratlan kiadásokról.
2017. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!