Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyalogatja ennyit a...

Miért nyalogatja ennyit a macskám a micsodáját? Valami betegségre utal, vagy ennyire jó neki?

Figyelt kérdés

Van egy kb 1 éves kandúr macskám, akihez akármikor megyek oda, nagy mosakodásba kezd, és nagyon sokszor, általában felém fordulva nyalogatja a micsodáját. ha nem rá nézek, akkor eszeveszett nyávogásba kezd, majd mikor odafigyelek, folytatja tovább..

Ezt természetesen akkor is, amikor ismerőseim, illetve szüleimmel vagyok kint a teraszon, és nagyon kellemetlen már nekem helyzet.. :(


2017. júl. 2. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyávogás nem, de a nyalogatás normális, lánymacskánál is... Extrém sokat mosakszik a mienk is, s az idő nagy részében égnek meredő lábbal, intim területen. Macska. Én nem tartom kellemetlennek, a macska - ilyen. Bár picit néha irritál, hogy kinti macska, de szeret bent lenni, úgyhogy bejön... és antennázik (így nevezzük itthon a "láb az égnek" pózát), szinte mindig és rögtön. Jó, inkább szórakozunk rajta, végülis nekünk nem fáj.
2017. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cicák sokat mosakodnak, ott is ebben semmi fura nincs, a nyávogást nem függ össze tuti azzal, hogy te nézd őt közben:)
2017. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dzseri ***** válasza:

lehet fáj neki a micsodája

esetleg húgykő?

2017. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hamarosan viszem kigolyózni szegénykémet, 2 héten belül. Akkor utána kérdezek a dokinál a húgykőre.
2017. júl. 5. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!