Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miattam lett beteg?

Miattam lett beteg?

Figyelt kérdés

Sajnos két hétig kórházban voltam, ez idő alatt a cicámnak nélkülöznie kellett engem, pedig olyanok vagyunk, mint a sziámi ikrek. Egy hete jöttem haza, tegnap óta viselkedik furcsán. Panaszosan nyávog, a kövön fekszik, sokat jár az alomba, este forró volt a füle és a tappancsa, reggel jelölni próbált pedig soha nem csinálta és ivartalanítva is van, plusz pár helyre vizeletet csepegtetett. 11 éves lesz idén.

A tünetek alapján sztem húgykő, de majd az állatorvos megmondja délelőtt.


A húgykő ugye kialakulhat a stressztől is, szerintem megviselte az a két hét amit nélkülem kellett töltenie.

Nagyon lelkiismeretfurdalásom van. Remélem meggyógyul pár szuritól.


2017. júl. 11. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos rossz volt neki nelkuled,de nem hinnem,hogy miattad lett beteg.Ne okold magad es jobbulast a cicusnak.
2017. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a stressz rátett egy lapáttal, de valószínűleg egyébként is előjött volna a probléma. De a doki okosabbat fog tudni mondani. Jobbulást!
2017. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!