Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal? Ugye...

Mi történt a macskámmal? Ugye nem fog meghalni?

Figyelt kérdés
10 hetes a kiscicám. Reggel ki akart szökni a teraszra, ahol a kutyánk is van, és nagyon megijedtem ezért reflexből ráléptem picit és arrébb rúgtam. Utána nagyon megijedt, és kapálózott a földön, majd ahogy észhez tért nagyon furán tudott csak járni. Ahogy ment a nappaliba, be is kakilt szerintem az ijedtségtől.nem akar lábra állni, csak fekszik és látni rajta, hogy fáj valamilye.. nagyon félek és aggódok, nagyon szeretem őt. Orvoshoz is vinni fogom, de szerintetek mi lehet a baja? Ugye nem fog meghalni? Nagyon kétségbe vagyok esve!! :( :(

2017. júl. 11. 13:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
De ugye voltál vele állatorvosnál azóta??
2017. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ja, persze. Ő eldöntötte hogy jól van a macska. Nyilván megszerezte menet közben az állatorvosi diplomát.


"Kedves" kérdező. Tanulj meg valamit a macskákról: ha egy macskán látod hogy szenved, ott már kegyetlenül nagy baj van. Ugyanis baromi sokáig nem mutatják ki ki ha fájdalmaik vannak, legtöbbször csak akkor ha már borzasztóan szenvednek.

2017. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!