Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Agresszívabb, mentett macskát...

Agresszívabb, mentett macskát ivartalanítani veszélyes? Vagy ez hogyan megoldható, hogy ne legyen teljesen megőrülve, mire oda visszük?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!
2017. júl. 11. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Zúzz össze cicáknak való nyugtatót és csempészd a kajájába vagy kérdezd meg a dokit milyen más, nyugtatós módszert ajánl.
2017. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerült beterelned egy hordozóba, akkor már nincs baj. Az állatorvosoknak van rutinjuk a megőrült cicákkal, ők már a rendelőben megoldják a többit.
2017. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyugtató kajába csempészésével két baj van: 1. A macska nem ehet közvetlenül a műtét előtt. 2. Altatásos műtét előtt nem kaphat akármilyen gyógyszert a cica, mert az bekavarhat a műtétkor, baja lehet tőle.

Inkább 1-2 pici jutalomfalattal (annyi még belefér) be kell csalni a hordozóba és gyorsan rácsukni az ajtót. Utána már a rendelőben a doki és az asszisztense megoldja a többit.

2017. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, enni már nem ehet a műtét előtt, jó pár órával, azt mondták.

Igazából, arra voltam kíváncsi, a doki tudni fogja-e, hogyan kell megfogni az ilyen macskákat, de akkor megnyugodtam, köszönöm!

2017. júl. 11. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze. Az én állatorvosom mellett két aszisztens is van, nagyon könnyen lefogják a vadabb állatokat is, értenek hozzá, van benne tapasztalatuk.

Neked lesz nehezebb befogni és berakni a hordozóba.

Én azt ajánlom, hogy ivartalanítás előtt legyen bent pár napig a házatokban és barátkozzatok kicsit.

De ivartalanítás után biztos még könnyebb lesz.

2017. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!