Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fürdethetek egy 4 hetes cicát?

Fürdethetek egy 4 hetes cicát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert most hozok el szombaton egyet és kinti volt egész végig..és nem szeretném ha a lakásba hozzná a bolhákaz (ha van benne). Azt ne írjátok h ha nem tűröm a bolháit ne tartsak..meg h túl pici! tudom h pici de muszáj elhozznunk!
2010. máj. 21. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekünk is benti cicus van a samponra télleg rá van írja h mikortól lhet, de állatorvosnál lehet venni olyan cseppet ami direkt kiscicáknak van egész pici kortól ott meg lhet kérdezni
2010. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) igazából most ismét megoszlott a vélemény..sajna ettől tartottam. CSAK SZOBACICA lesz!legfeljebb az erkélyre viszem ki (elég nagy) és néha le (hetente 1x). akkor ha bolhát látok akkor veszek port vagy megfürdetem...
2010. máj. 21. 19:08
 13/15 anonim ***** válasza:
A macskát lehet,de nem kell fürdetni csak ha nagyon koszos lesz valamitől(de ez lakásban nem jellemző).Az enyém 4 éves szobacica és még soha nem fürdött,de nem koszos és nem büdös.Nem javaslom,hogy levidd,mert a szobacicák féregtelenítés és bolhátlanítás után úgymond "sterilek" lesznek,és könnyebben elkapnak mindenféle dolgot az utcán.Ha fél évesen ivartalaníttatod nem is fog neki hiányozni a kint,meg mivel ilyen pici még,nem is fogja tudni,milyen az.Az erkély bőven elég lesz,én pl. tettem az erkélyre tyúkhálót,olyan mintha ketrec lenne,meg szereltem egy polcot a korlát tetejéhez és ott sütkérezik,meg nézeget naphosszat,éjjel meg ott vadászik a bogarakra,szóval,hogy van erkély,az tök jó.Jó cicázást!
2010. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem. A kiscicákat nem kell fürdetni, önmagukat tisztitják.
2010. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem dekkolt a szekrény mögött hanem kijött a másik oldalon.Amúgy szobacica és azóta nem fürdettem meg.Volt másik cicánk akit évente egyszer nyáron fürdettünk ez kétemberes feladat volt úgyhogy később már nem kínoztuk vele.A bolhaírtót biztos megkérdezném állatorvostól ő tudja mit lehet ilyen picicicának adni.
2010. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!