Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicam, mit tegyek?

Beteg a cicam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ket eves cicam, akinek nem tudom mi baja. Nagyon beteg. 3 napja csak ossze van kuporodva, alig mozog, ha felall akkor olyan erdekes hangon nyavog, mintha fajna neki valami. Nem santit, a labaval nincs semmi baj megis elegge lassan megy. Eddig fara maszott, szaladgalt most meg egy metert nem tud megtenni:(. Nagyon aggodom miatta. Kinti cica, mindig elkoborol es alig eszik. Elegge lefogyott az utobbi idokben. Kan macska, alig van itthon es nehez igy etetni. Pedig van nagy etvagya. Most probaltam etetni de semmit nem eszik, tejet adtam neki azt nagyon szereti, abbol lepetyelt egy nagyon keveset. Annyira allt fel hogy igyon, utana egybol ult vissza. A szemet csak resnyire nyitja ki, ha szolok neki csak fulel. eddig mindig nyavogott ha szolitottam de mar ram sem nez csak fulel, mi lehet a baja? Netan hogy eddig keveset evett es valahogy ez most jon ki rajta? Vagy valami nagyobb megbetegedes? Nagyon aggodom erte, attol felek elveszitem:(!!! A masik meg amit eszrevettem rajta hogy bebolhasodott, eddig utoljara kiskoraban volt bolhas, mindig vettem neki nyakorvet, de most rengeteg bolha van rajta.. talan azert nem erzi jol magat? Nagyln aggodom hogy mi lesz vele:(

2017. júl. 14. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehetnénk fordított helyzetben. Igaz, nincsen macskám, kutyáim vannak. Ha valamelyik csak furcsán veszi a levegőt, hívom a dokinkat. Nem érdekel, ha hülyének néz, hogy ismételten csak valami hülyeséggel hívom. Inkább, mint hogy baj legyen.

Épp ezért számomra elfogadhatatlan, és felháborító az olyan felelőtlenség, ahol a "gazdi" 3 napig malmozik, és várja, hogy elpusztul, vagy megmarad a kis kedvence. Majd mikor a képébe vágják, hogy orvoshoz kéne vinni, még neki áll feljebb.

Ha a macskád elpusztul, kérlek ne tarts többé állatot. Mindenkinek jobb lenne úgy.

2017. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:/
2017. júl. 14. 21:33
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Segítettünk egyébként, megmondtuk hogy vidd állatorvoshoz. Mit nem lehet érteni azon hogy erre nincs házi gyógymód? És még neked áll feljebb, de nem tudom mire számítottál, hogy majd telepatikusan belépek a macskád tudatalattijába és kikúrálom? Vagy feliratok neki gyógyszert és postán elküldöm? Biztos ha gyomorfekélyes vagy tüdőgyulladásod lenne is itt kérdezősködnél ahelyett hogy orvoshoz menj mert "hátha van valami házi praktika rá nagyon aggódok!!!".
2017. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem azzal volt a baj amit mondtal, hanem ahogy mondtad. Tudom hogy az allatorvos lenne a megoldas.. de nem ismered a szuleim, sem pedig engem. Anyagi helyzetrol mar nem is beszelve:). Ha meg mastol kernek kolcson es kihivnam az orvos a szuleim seggen rugdosnanak ki a lakasbol mert nem nekik adtam a penzt. Nem veletlen irtam ki a kerdest.
2017. júl. 15. 05:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!