Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mivel etetitek a macskátokat?

Ti mivel etetitek a macskátokat?

Figyelt kérdés

Milyen száraztáp? Nedvestápot, ha kap, milyet? Húsból milyet, hogyan?


Mennyit eszik a cicátok és mekkora/milyen fajta (ha nem házi)?



2017. júl. 18. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Sziberiai perzsa es ami epp akad. Verebbel,egerrel,kismadarakkal,ha nincs semmi elo allat akkor kutyaszalami vagy valami hasonlo!
2017. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem már nincs sajnos cicám, de amíg volt, addig vegyesen etettem. Elsősorban nyers húst kapott (csirke, marha és hal), disznót nemszabad csak sütve vagy főzve. Kapott néha dobozos tápot is, meg szárazat is. Inni pedig vizet vagy tejet.
2017. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Reggel és este egy egész alutasakos cicakaja (whiskas) Nap közben pedig ha éhes akkor száraz macskakaja
2017. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3. Én is így etetem a cicám. :)

Kap naponta 2 tasakos kaját, meg van száraz tápja is.

Inni csak vizet adok neki.

2017. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Házi cica 5kg. Premiere alusat kap napi kétszer és száraz egész nap kint van neki. Royal c.vizez kap inni.
2017. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Purizon száraztáp, ami van kint egész nap, és animonda alutasak (1-2/nap). Néha egy kis falat nyers csirkemell. Most nyáron nem nagyon eszik, csak csipegetni szokott, inkább télen eszik többet.


Nőstény házimacska, 3,5 kiló.

2017. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Brit rövidszőrű, 8 hónapos.

Kap 1 alustasakost naponta, a felét reggel, a másik felét este kapja,(mert egyszerre még nem tud megenni egy egész adagot, és nem akarom hogy belerohadjon a tálkába)

Száraz táp pedig egész nap van előtte.

Royal Canin a száraz, a nedveset váltani szoktuk kb 2 hetente, felixet, royal canint,realt naturet kap :)

2017. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!