Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy akadályozzam meg, hogy a...

Hogy akadályozzam meg, hogy a macskám a házban is jelölgessen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 cicánk, egész pontosan kandúrok. Sajnos ösztönösen bennük van a terület jelölés, vagyis ez nem lenne gond, csak az, hogy ezt a házban is csinálják. A probléma lassan kezd elfajulni. Kérlek segítsetek. Van valami módszer amivel leszoktathatnám őket arról h ezt a házban is végezzék? (természetesen erőszak mentesen) Előre is öszönöm


2010. máj. 22. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Gondoltál már az ivartalanításra?
2010. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ivartalanitás!
2010. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nincs, csak ha ivartalanítod. Gondolj bele mennyi kiscica szenvedését, halálát okozzák azzal hogy ivarosak! Mert tudod a macskát senki nem becsüli, ha sok van egyszerűen kidobják vagy megölik.
2010. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előttem válaszolókkal. A miénk is ivartalanítás után hagyta csak abba a jelölést. Viszont utánna nem is csavargott el több napra, és nem jött haza összemart bundával. Csak jót teszel a cicával is, ha megműtteted, ami kandúroknál nem is olyan hatalmas összeg.
2010. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kifelejtettem hogy már ivartalanítva van... 10 éves, és még kis korában, amint lehetett ki lett ivartalanítva. De ettől függetlenül nem szokott le róla. Nem tudom mit tehetnénk még.
2010. máj. 23. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem ezt már nem fogja elhagyni.
2010. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne ha kitudnánk valamit találni :S
2010. máj. 24. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!