Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil az ágyba és kakil...

Miért pisil az ágyba és kakil a szobába egy szobatiszta macska?

Figyelt kérdés
4 év alatt sose csiált ilyet, aztán egyszer hirtelen a szobába piszkított rá egy hónapra az ágyba vizelt, van neki alomja ami rendszeresen takarítva van.

2017. júl. 29. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, hogy így fejezi ki, ha stresszeli őket valami vagy valaki a lakásban. Almot nem váltottál mostanában? Az is benne van, hogy nem tetszik neki, de hát elmondani nem tudja szegény.

Viselkedése nem változott meg mostanában? Étvágya, ilyesmi? Az is leht, hogy valami baja van, de hát azt se tudja elmondani, ebben az esetben állatorvos.

2017. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az alom rendszeresen takarít a van neki és élénk.macaka ugyan úgy mint volt de csak havi 1x csinál ilyet.
2017. júl. 29. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Stressz, változás.

Valami biztosan történt, valami változás az életében. Új lakótárs, új kaja, új alom... bármi. Vannak macskák akik érzékenyen reagálnak, akár arra is, hogy csupán átrendezted a szobát.

Az én cicám akkor végezte a dolgát az almon kívül, amikor elutaztam és más gondoskodott róla 3 napig. Bestresszelte, hogy nem én vagyok vele.

Az ágyat és a szobában azt a helyet, ahova ürített, jól fertőtlenítsd ki.

2017. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Valamit jelez vele, "csak" arra kell rájönnöd, hogy mit.

A már leírtakon kívül okozhatja fájdalom is, húgyúti fertőzés, gyulladás például.

2017. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Határozottan megy oda ahova nem kellene és nem csinálja sűrűn max havi 1x
2017. júl. 30. 11:48
 6/6 anonim válasza:
Sztrájkol a macseked! Valamivel megvántottad szegényt? Mert szoktak ilyet csinálni, ,,csak úgyból,, is.
2018. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!