Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát meg lehet fürdetni?

Macskát meg lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Lakásban vannak, viszont a múlt héten felújítás volt, és minden tiszta por volt, ami a macskákat se kímélte. Hiába van már kitakarítva az egész ház, akárhányszor simogatom a cicákat, érzem, hogy poros a tenyerem. A kutyát megfürdettük már, a macskákat is meglehet? Nem lesz bajuk tőle? Sima vízzel akarnám, csakhogy a port kihozza.. Köszönöm!

2017. aug. 3. 10:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg lettek fürdetve tegnap. :) Lavorba engedtem egy kevés langyos vizet, de nem tudtam beletenni a lábukat se, ezért mellé raktam, és úgy mertem rájuk a kezemmel a vizet. Hát, azt se tűrték olyan jól, szereztem pár karmolást, ahogy "menekülni" próbáltak. :D Aztán csak győzték mosni magukat. XDD Percek alatt meg is száradtak ebben a melegben. :)
2017. aug. 4. 11:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért jól megoldottad. :)
2017. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ez ilyen amúgy, jól csináltad.


Enyémek hisztiznek, és nagyon stresszelnek, ezért pár merítést tudok csak, és engedem is őket el. Nem szabad túltolni, ennyi elsőre elég is. Azt olvastam, hogy (folyékony) macskagyökérrel van, aki bekeni a kezét, és egy picit a macskát, amitől megynugszik. Legközelebb azt fogom.


pláne hogy egyedül, én pl egyedül nem tudom.

2017. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!