Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor milyen táp az...

Most akkor milyen táp az ideális egy macskának? Szuperprémium, gabonamentes vagy más?

Figyelt kérdés

Egymásnak ellentmondó véleményeket olvasok, hogy akkor most milyen tápot is érdemes venni egy macskának. Az még hagyján, hogy abban sincs egyetértés, hogy nedves vagy száraz, esetleg mindkettő, de abban meg végképp, hogy milyen legyen a táp. Kell-e, hogy gabonamentes szuperprémium legyen, vagy bőven jó egy Josera vagy Royal Canin? Igazából tényleg nem tudom most már, hogy melyik a legoptimálisabb, mert én ha szuperprémium gabonamentessel etettem, ha RC-vel, a macska makk egészséges volt. Igazából minden tápról olvastam jót és rosszat is.

Ti mit gondoltok a témáról?


2017. aug. 4. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A gabonákat egyéb növényi összetevőket emészthetővé teszik a gyárak . Gyatra zselés konzerv felejtős , komolyabb nevűt is és inkább nyáron a víztartalma miatt jobb keverve . Select Gold is és a Premier is jó , profi tenyésztő rendelkezik referenciával tőlük is érdemes infózni .
2017. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmi szüksége a macskának a gabonára, mondjuk komoly baja nyilván nem lesz tőle, ha egyébként jók az összetevők. Tényleg lehet hallani meg olvasni mindent, megbízhatónak tűnő források is teljesen ellentmondanak egymásnak. Én azzal etetek, amit a tenyésztő ajánlott (gabonamentes száraztáp), és nincs vele semmi problémán.
2017. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

De lesz baja a gabonától, méghozzá az, hogy évekkel hamarabb meghal.


Nem az ő szervezetének megfelelő tápanyag, mivel húsevő, nem tudja feldolgozni - hiába hazudnak mást a gyárak.


A royal canint, joserát felejtsd már el, nézd meg mi van a csomagra írva (4% hús????)! Ha nincs leírva, hány %-a hús az már eleve rossz, hiszen ha jó lenne az arány, nem rejtegetnék.


MINDEGY a márka, csak arra figyelj, hogy 60-70%-ban húsból álljon és gabonamentes legyen. Pl. Orijen, Acana, Canidae, Animonda,

2017. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!