Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg utcán hagyott kismacska....

Beteg utcán hagyott kismacska. (BŐVEBBEN LENT) Hogyan segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka amikor sétáltam hazafelé, egy kiscica kezdett el követni egészen a házamig. Eléggé csapott volt, és gondolom éhes, szomjas ebben a nagy melegben. Úgy döntöttem hogy befogadom, éjszakára csináltam neki helyet stb...Amikor kicsit megvizsgáltam azt vettem észre, hogy kötőhártya gyulladása lenne(?) Nem tudom minden esetre valami folyik ki a szeméből. Mivel állatorvosra nincs pénzem, így itt kérdezném meg hogy otthoni gyógymódokkal hogyan tudnám meggyógyítani.

2017. aug. 6. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Én is annak vagyok a híve hogy csak az tartson állatot akinek mindig félre van rakva pénze állatorvosra és nem sajnálja rá, de ha azt mondod hogy akkor dobja ki akkor az mennyire jobb?? Mert nem hinném hogy annak a beteg kismacskának sokkal jobb visszadobva az utcára étlen szomjan minthogy egy jóakarónál marad aki eteti itatja és igyekszik mindent megtenni érte, hiába nem áll anyagilag jól. Persze, keressen neki másik otthont. Aha. Hajrá a beteg kiscicával a millió egy ingyen elvihető cicus között akiket kínálgatnak boldog boldogtalanok, a menhelyek meg elutasítják ahogy vannak mert mind teltházasok.

Tehát nem jó ha valaki úgy tart állatot hogy nincs pénze orvosra, de az utcára dobásnál ezerszer jobb. Véletlenül találta és megsajnálta, segíteni akar rajta, nem pedig felelőtlenül elhozta valakitől tudatosan vállalva az állattartást.

2017. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg gondozni,csak utána érdemes menhelyre vinni vagy állatorvoshoz,de ha lehet tartsd is meg ha akarod!
2017. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Menhelyre add be Szombathelyen van egy Fekete István állatvédő Egyesület cicaházzal ott van még hely szerintem legutóbb egy nagy ketrecben 3 cica volt picik biztos megtudják gyógyítani ott!
2017. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbálj alkudozni egy állatvédő szervezettel: maradhat nálad a cica, amíg gazdija nem lesz, cserébe kész segítséget az ellátásához.
2017. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia, mi van a cicussal?
2018. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!