Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haragszik rám a macskám?

Haragszik rám a macskám?

Figyelt kérdés

Tegnap járt nálunk az állatorvos, mert a cicám most kapta meg a 2. oltását és nekem kellett lefogni, hogy ne szaladjon el. És már tegnap is az oltás után, amikor meg akartam fogni, elkezdett fújni rám. Azt hittem, csak azért viselkedik így, mert meg van ijedve és másnapra megenyhül, de még most is, mikor odamegyek megsimogatni, elhúzódik tőlem :(

Ez normális? Mennyi ideig lesz rám szerintetek mérges?


2017. aug. 11. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem pont az volt a gond, hogy az állatorvos ment hozzátok. A macska saját területére bement egy vadidegen néni/bácsi nagy táskával, a saját gazdája lefogta, hogy ne tudjon mozdulni, majd a vadidegen néni/bácsi beledöfött egy tűt.

És még egyszer hangsúlyoznám, ezt a saját területén, ahol ő a jani.

Ezen én is gondolkoztam, és pont ezért nem szeretném, ha ide jönne az állatorvos esetleg. Korábban volt róla szó, mert nem volt kocsim, mostmár van. Nálunk, ha elmentünk a rendelőbe (sose jött ki orvos, taxiztunk), a macska szegény meg volt rettenve, a szállítóból az orvos vette ki, mert nekem nincs szívem (mivel eszében sincs kijönni), és volt, hogy én fogtam le, mert megkérdezte az orvos, hogy megcsinálom-e. Közben végig beszéltem hozzá, meg minden. Volt, hogy bemászott a zakóm alá, a hátamra, kértem őket, hogy segítsenek leszedni (mivel a hátam mögött volt). A rendelőnek biztos, hogy megvan az ijesztő hangulata, és ott a legtöbb kutya, macska nem enged meg magának olyat, mint otthon, sőt, szegények meg vannak ijedve. Mint az embergyerek, ha orvoshoz viszik, és bennem felnőttként is van feszkó sokszor.

Szóval, az a helyzet, hogy bocsánatot kell kérned tőle, és meg kell neki magyaráznod a helyzetet :). Kis macskamenta segíthet (tudod, a drogosok is könnyen felejtenek :DD).

2017. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!