Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicával?...

Mit csináljak a cicával? Szegény elég beteg.

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt hoztuk el nagymamámtól ezt a 3 cicát mert az anyjuk nem foglalkozik velük. Már többször tápláltunk fel pár hetes kiscicákat anya nélkül, szóval gondoltam nem lesz probléma ez is menni fog. De ezek a cicák olyan betegek voltak mikor idekerültek.. Be volt ragadva a szemük, meg tüsszögtek. Most 3 hetesek. 2 cica már szép egészséges játszadoznak, birkóznak, de a 3. folyton szipog, prüszköl, a szájából és az orrából feljön a váladék illetve amit anya bele tömköd(antibiotukum, légúttisztítóteák meg minden) és elég kedvetlen.

Nem tudom mit csináljak vele, már próbáltam kidugítani az orrát gőz felett de nem sokat használt (most itt fekszik az ölemben, szipog és próbál mosdani csak felborult:"D) Mondtam anyának hogy vigyük orvoshoz, de sajnos tényleg semennyi pénzünk nincs (pedig ballagásra előre kaptam de pont pénteken költöttem el-.-, ha tudtam volna tuti meghagyom) Valami ötlet esetleg?


2010. máj. 24. 20:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
na vissza kaptam az osztálykirándulás pénzt, majd holnap megbeszélem a szüleimmel h elvigyük. köszi mindenkinek.
2010. máj. 25. 20:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Nos, mi a helyzet??
2010. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
kapott szurit a dokitól de még mindig ugyanúgy van :S az orvos azt mondta macskanátha. de anyám szerint biztos nem, szóval most kúrálgatja.
2010. máj. 28. 19:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Márpedig az bizony macskanátha. Injekció, szemcsepp, kamilla. Ezek használnak.
2010. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!