Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak adtam pár napja,...

A kutyámnak adtam pár napja, Pedigree rodeo nevezetu jutalomfalatot, rá 1 napra nagyon beteg lett több mint 10szer hányt, végül perfúziozni kellett, nagyon rosszul volt szegény, még azóta is diétás kaját kap. Irjak email a pedigreeseknek?

Figyelt kérdés
Kerhetnek valamilyen kártérítest a pedigree-től, vagy kiröhögnének?Több mint 150euroba került a kezelése a kutyusomnak..
2009. máj. 13. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos ,hogy ezt nem hagynám annyiba!

Nem tudom mit lehet tenni,de szerintem egy e-mail nemtudom mennyit számít!De ne hagyd annyiba!

Nem tudom fel lehet-e ezért jelenteni meg hogy ki jönne ki jobban de háát...

Bocsi hogy nem segítettem,de ne hagyd annyiba!Mától mindenkinek mondom hogy soha ne vegyenek pedigreet mondjuk legalább a kutyát sikerült "megmenteni"!

HÜLYE PEDIGREE

2009. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én se hagynám annyiba a dolgokat szegény kutyád kiváncsi lennék ha a pedigreesekkel történnne ez hogy hogyan reagálnának NE HAGYD ANNYIBAN!!! cselekedj
2009. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a Pedigreet, a konzervjeiket, tápjukat, jutalomfalatjukat is, soha nem adnám kutyának, de biztos hogy ettől betegedett meg???
2009. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ELSŐ VAGYOK: 150 € VOLT?

És tudod valahogy bízonyítani hogy a Pedigreej miatt történt?mert az egy dolog hpgy mi elhisszük de..

2009. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha orvosilag igazolható hogy amiatt történt akkor igen...
2009. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
150 euro volt kb a kezeles osszesen, beleertve az uj tapot amit vettunk neki es az orvosi kezeleseket, most 5odszor kell visszavigyuk:( nem evett mast semmit csak a megszokott tapjat, es ezt a hulye jutalomfalatot, szoval attol lett beteg, sajnos nem tudom bizonyitani sehogy :(
2009. máj. 13. 19:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, egy email-el mennyit érnél, de szerintem nem sokat, egyszer a fotópályázatukon az én kutyám nyert, nem kaptam meg a nyereményt, én is írtam nekik, de le se sz@rták...ennyit érnek.
2009. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy inkább valami fertőzése volt? Szerintem egy jutalomfalat ennyire nem tudja megbetegíteni akármilyen gagyi is. Nem ő az egyetlen kutya aki evett már ilyet, és nem lett semmi baja.
2009. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok: ha nem tudod bízonyítani akkor nem nagyon tehetsz semmit!

Mivel a Pedigree-j van akkora cég hogy nem fogja hagyni azt hogy (sajnos nincs bízonyíték) bízonyíték nélkül tönkre mennyen a "hírneve" szóval

Viszont az orvos mondta hogy a jutalomfalat miatt történt ez?Csak mert az én kutyám is evett ilyet de ki is jött és makk egézséges (egyszer evett csak) én elhiszem hogy az miatt!De nem lehet hogy valami vírus stb.?

Jobban van a kutyud?Gyógyuljon meg!

2009. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az enyém Pedigree jutalomfalattól úgy fújódott fel perceken belül,mintha gyomorcsavarodása lenne.

Rohanás egy klinikára taxival,mivel nincs kocsink,UH,röntgen,injekcióban fájdalomcsillapítók és görcsoldók.

Kiderült,hogy erősen felgázosodott a jutifalattól.Sírt a fájdalomtól hangosan,pedig a bullterrier nem nyafogós fajta,biztos hogy erős fájdalmai voltak.

Előtte aznap még egy falatot sem kapott mást,és a jutifali elfogyasztása után 10 perccel már kezdett rosszul lenni.

2009. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!