Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha 1.5 éves kandurt kiivartala...

G.nixi kérdése:

Ha 1.5 éves kandurt kiivartalanitom megfog változni? Miben

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ritkábban fog elkóborolni, nem jelölget meg mindent, a többi kandúr szemében már nem lesz ellenfél, így biztos nem fogják elkergetni a területéről.

Nyugodtabb, kezesebb, lustább lesz, könnyebben elhízhat.

2017. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám megváltozott. 2 évesen lett ivartalanítva.

Azelőtt vad volt, szinte meg sem lehetett simogatni. Ivartalanítás után megszelídült, bújósabb lett, követ mindenhová.

Ő előtte sem jelölgetett soha.

Viszont az elkóborlások minimalizálódtak, és nem verekedett már más macskákkal többet.

2017. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a cica alaptermészetétől is függ.Nekem volt, és van is több ivartalanított cicám.Az ivartalanítás nem kérdés, bármilyenre is változtatja meg a természetét, muszály megcsináltatni. Legtöbb igen bújósabb, kedvesebb, szelídebb lesz, nem csavarog annyit, nem megy messze, nem verekszik más cicákkal,nagyobb-kövérebb lesz,nem jelöl. De nekem van sovány is, sose hízott meg.Volt amelyik utána ugyanúgy csavargott, összeverekedett más kandúrokkal. Van egy, amelyik vadabb lett, azóta nem szereti ha felveszem, pedig előtte nem ilyen volt.Nem is egy ugyanúgy jelölget, mint előtte, csak nem olyan bűzös.Sőt volt lány cicám, amelyik míg nem ivartalaníttattam és tüzelt, az ivartalanított fiú cicával folyton párosodtak.

Remélem nem te fogod ivartalanítani? Mert úgy írtad.

Csak normális felszerelt állatorvosi rendelőben, altatásban szabad ivartalaníttatni!

2017. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
,,kiivartalanítom" Az megfogalmazás xD
2017. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!