Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiivartalanítom a kan...

Ha kiivartalanítom a kan kutyámat megfog változni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, h bús lesz? Nem lesz semmihez se kedve? pl: trükköket gyakorolni/tanulni vagy labdázni. Oda fog hozzám jönni, h simogassam meg a kis buksiját?

Ezektől félek, ezért nem akarnám kiivartalanítani.

Ha nem változna meg akkor akkor nagyon jó lenne!!!

Ti kutyátok megváltozott emiatt?


Tapasztalatokat kérnék szépen!

Köszi előre is a válaszokat!



2012. nov. 21. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem változnak meg így. Műtét után kicsit lassabb lehet a fájdalomtól, de ez csak úgy kb 2-3 nap max. Kicsit lustább ugyan lehet, de labdázni attól még szeretni fog és a jelleme alapvetően nem fog megváltozni :)
2012. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azokban a dolgokban fogsz csökkenést érezni amik valamilyen módon a férfiassághoz kötődnek, tehát talán lenyugszik egy picit dominancia ügyben és nem fogja érdekelni a szuka téma.


Bár én szukánál annyit vettem észre hogy mintha kevesebbet mozogna és emiatt és/vagy hormonok hiánya miatt meghízott.

De amúgy megmaradt ugyan az a kutya, csak meghízott, lomhább és nincs tüzelési őrület :).

Szerintem azokban a tevékenységekben nem fog változni amiket leírtál, szóval ne félj.

2012. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan lesz, mint egy macska.
2012. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

olyan hülyeségek terjednek ivartalanítással kapcsolatban, hogy csak csóválom a fejemet..

A kan kutya semmit nem fog változni ivartalanítás után, csak a súlyára kell jobban ügyelni, picit kevesebb kaja is elég-persze ez is egyedfüggő.

A mi kutyánk uolyan hiperaktív, 4 évesen még uolyan játékőrült, mint volt előtte. Csak kevésbé domináns, egy kicsit nyugisabb a kanokkal.(Nevelést, falkavezérséget ezzel nem lehet megoldani azért!!)

Csak jót mondhatok az ivaratalanításról, pedig 3 évembe telt, míg "apagazdiját" sikerült rábeszélnem...

Tehát hajrá, minél előbb!!!

2012. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 21. 15:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem is, h nem lesz semmi és ugyan olyan marad mint most!!!
2012. nov. 21. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan lesz, mint egy macska.
2012. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oks! :D
2012. nov. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!