Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja annak a...

Mi lehet a baja annak a kismacskának aki napok óta nem kel fel és nem is eszik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 20:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A kismacska haldoklik, vagy már halott.

Érdekes egy "ember" lehet a barátnőd. Minek nekik állat, ha végignézik, hogy elpusztul, amikor lehetne segíteni rajta?

Kész csoda lenne, ha a pénteket megéri így...

2017. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Meghalt a kismacska ma reggelre, borzasztóan érzem magam. Még ront a helyzeten az, hogy utána érdeklődtem ismerősöktől és kb 4 ezer forint lett volna a vizsgálat ára, ami valljuk be nem annyira egetrengető, ráadásul felajánlottam hogy fizetem. Tudom, hogy a barátnőmék nem szakadtak volna bele, elég jól állnak, úgyhogy nem értem miért nem vitte el orvoshoz, ezt most nem tudom felfogni és szerintem feldolgozni is nehéz lesz :( Szegény állat szenvedett, beteg volt és a hülye "gazdája" csak nézte. A kismacska testvérei jól jártak, ők szerető családhoz kerültek, de ezt az egyet akarta megtartani a csaj mert "szép". Tényleg szép volt, kis különleges barnás színe volt és nagyon aranyos pofija. Nagyon sajnálom hogy így járt, és hatalmasat csalódtam a barátnőmbe. Komolyan nem tudom felfogni hogy mi a szarért nem vitte el
2017. aug. 24. 21:32
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez várható volt, mint ahogy írtuk is...

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem tudnám többé "barátnőmnek" nevezni és annak érezni az ilyen embert.

2017. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szegény cica:( ezek után többet hozzá se szolnák!
2017. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

A tétlenségeddel tönkretetted az én napom is!


Pedig szádba lett rágva! Ostobaságodba került a cica élete!


Szegény kiscica :-(

2017. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nehogy már még én legyek a hibás, én mindent megtettem, ha nem zárta volna el tőlem a macskát még fel is kaptam volna hogy elvigyem. De provokáljál nyugodtan
2017. aug. 27. 11:17
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Volt képed leértékelni a hozzászólásom... Meg van a véleményem rólad.
2017. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Gondolj amit akarsz, nem nagyon érdekel, de azt tudjad hogy egy ember értékelése nem elég ahhoz hogy így kiírja a válasz minősítését, tehát nem csak én értékeltelek le :-) :-)
2017. aug. 28. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!