Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor mit kell csinálni?

Mindentelbaszok kérdése:

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos az anya macskám hamarabb fialt le, mint kellett volna... emellett teje sincsen, de a kismacska pedig éhes.. mihez kezdjek?

2017. aug. 26. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem provokálod itt a népet a hülyeséggel és elviszed azonnal mind a kettőt az állatorvoshoz mint felelős állattartóhoz illik.

Már ha nem kamu.

2017. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Így van, azonnal orvos. Ha már nem volt annyi eszed, hogy ivartalanítsd.
2017. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Holnap fogjuk állat orvoshoz vinni őket.. az anyamacska pedig decemberben lesz ivartalanítva.. Én csak megkérdeztem, hogy mit csináljak, hogy kibírja az éjszakát a kicsi..
2017. aug. 26. 18:31
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem bírja ki. Ha voltál olyan felelőtlen és nem ivartalanítottad akkor a legkevesebb hogy vállalod a felelősséget a megszületett életért és elmész venni a boltba minimum laktózmentes tejet és cseppentővel megpróbálod táplálni amíg holnap reggel elviszed az orvoshoz.
2017. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vettem tejet... amugy meg ugy volt, hogy most tavasszal lesz ivartalanitva a macska... csak az allatorvos visszamondta... nem kell azonnal letámadni... teljesen rendesen megkerdeztem... de latom mar csak paraszt modon lehet mindent elmondani
2017. aug. 26. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha tudnád mennyi ehhez hasonló kérdés van nap mint nap. Csak ott a kérdező is egy bunkó állat, egy idő után már nekünk is elfogy a türelmünk.

Köszönöm, hogy ivartalaníttatod. De egyébként vemhesen is lehetett volna ivartalanítani.

2017. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
22%

Mi bajotok van? És ha akartak kis macskákat? Miért lett volna muszáj ivartalanítani? Elmondta szépen, hogy fogják, és csak szeretné, ha a kicsi életben maradna.. Erre, az a minimum, hogy ezt meg azt veszel. Nem tudom sírjak e vagy nevessek. Pont erre volt kíváncsi a kérdező, hogy mit kéne vennie. :D


Fontos lenne, hogy a tej tehéntej és/vagy legalább laktózmentes legyen. A tejet mindenképp higítsd kis vízzel. Holnap ha tudsz, vegyél nekik kiscicáknak való tápszert.

2017. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nehogy sima tehéntejet adj nekik!!

Max laktózmenteset!!

2017. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válasszolónak! :) ♡ Igen, szerettünk volna kiscicákat, de nem gondoltuk volna, hogy ilyen hamar lefial.. :/
2017. aug. 26. 19:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat!:D az utolso es utolsó előtti valásszolónak!:)
2017. aug. 26. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!