Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Mit lehet ilyenkor csinálni? (lentebb)

Figyelt kérdés

Van nekünk otthon 7 macska,(ne kérdezzétek miért van ennyi)és az a helyzet,hogy jövőre el kell kezdenünk a lakásfelújítást,mert immáron halaszthatatlan.Ez a következőkből állna,mint a parkettafelszedés,betonozás,járólaplerakás,vakolatverés,újjávakolás,falfestés,teljes villanycsere a szobában,és a konyhában ,előszobában is.Aztán van még a bojlercsere,és egy komplett fürdőszoba átalakítás,bejárati ajtó csere.

És most jön a kérdés lényege: Addig mit csináljunk a macskákkal,hová tegyük őket? Mert ott tuti,hogy útban lesznek,és ezek a munkák kitesznek egy hónapot.

Köszi a tanácsokat előre is!



2015. dec. 10. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Rokonokhoz vinni? A garázsban tartani öket? Ketrecben tárolni öket? Bármi ilyesmi?
2015. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]



Ajánlom ezt a kennelt. Kicsit drága de nagyon megéri nekem is ilyenem van (igaz kutyának). Nagyon szeret benne lenni. Mondjuk veszel 2-3 ilyet egymásra teszed őket és 2-3 macsekot zársz egybe. De ha van egy jobb megoldás (mondjuk rokon) akkor inkább az legyen mert az jobb nekik.

2015. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezném meg a munkákat, hogy egy helyiség mindig háborítatlan legyen, ahova be tudom zárni őket. Tudom, macerás, de nem lehetetlen. (Amúgy nekünk is van egy hasonló kutya szállítóketrecünk, amit az egyik korábbi válaszoló ajánlott, ahova mi is bezárjuk szükség esetén a macskákat pár órára, de nem egész napra, és igazából csak egy macskának volt kényelmes, kettőnek már elég szűkös, szóval hármat semmiképp sem raknék bele.)
2015. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja én azt hittem hogy csak olyan 2-3 óráról lenne szó. Ha egész napról akkor semmiképpen ne zárd be őket abba a ketrecbe amit én ajánlottam.
2015. dec. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
HA AKADNA VALAKI,AKI A LAKÁSFELÚJÍTÁS ALATT SZIVESEN VIGYÁZNA RÁJUK,MEGKÖSZÖNNÉNK!
2015. dec. 12. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne bízd senki ismeretlenre mert én már hallottam olyan esetet (az ismerősömmel történt) hogy rábízta egy idegenre a kutyáját majd az fogta magát és eladta. Ne kockáztass.
2015. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!