Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska kollegiumba?

Macska kollegiumba?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogyvan egy macskam akivel joban vagyok de annyira birjuk egymast hogy ha jovok haza, kepes lesetalni elem a buszmegalloba es ott var ram majd "felkiser". A helyzet viszont az hogy kollegiumba megyek es a csaladban mindenki kutyaparti. Amikor nem vagyok otthon legszivesebben eltennek labalol. Szeretnem magammal vinni de nem tudom hogy be lehet e csempeszni a kolesz szobaba. Lehet ilyen, van ellenorzes? Egyetemi kollegiumrol lenne szo. Elore is koszonom a valaszokat.

2017. aug. 28. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Úgy vágnának ki macskástúl hogy a lábatok nem érné a földet.


Menj albérletbe, de ott is ritka ahol megengedik mert tönkreteszi a lakást,szétkaparja a szövet bútorokat a tapétát is lehántja és penetráns bűz lesz tőle. Abba bele se menjünk hogy allergiát okoz a szőre, és ezt sem fogják eltűrni a lakótársak. Aztán ha egynek megengednék ,jönne a többi is, és kutyavonyítástól és macskanyávogástól nem lehetne megmaradni.

2017. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Duenna takrodjál.már, csak provokálni jársz fel...


Kérdezö, nem. Felhivhatod a kolit, de kizártnak tartom :(

Nincs cicás barátnö, rokon aki szeretné.és.megfelelöen ellátná, mig odavagy?

2017. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Pontosan tudtad, mi vár rád és a macskára, mikor befogadtad.

Nem értem minek fogadtál be egy állatot, ha otthon utálják, és pontosan tudtad, hogy hamarosan el fogsz otthonról menni, és nem viheted magaddal a macskádat.

Amúgy tuti nem fogják eltenni láb alól. De gondolkozó ember nem visz haza olyan valamit, amit utálnak az otthon lakók. Ha lesz saját lakásod, abba azt viszel, amit akarsz. De elhiszem, hogy az otthoniaknak nem tetszik az, hogy kutyás létükre a nyakukba akasztottál egy macskát.

2017. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan kollégiumot vagy albérletet, ahol megengedik az állattartást. Én is hasonló helyzetben voltam, bár én 1 kutyával és 2 macskával költöztem. Bár mi Bécsben lakunk, de szerencsére találtam itt egy kollégiumot, ahol megengedik az állatokat. Magyarországon az ilyesmi nem nagyon divat még sajnos, de hátha te is találsz egyet. Albérletbe is mehetsz akár, valamelyik tulaj megengedi.


De a becsempészést rossz ötletnek tartom, mert minden koliban van takarítás, karbantartás, szomszédok, stb. Hamar lebuknál, és kitennének.

2017. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
ajándékozd el egy olyan embernek aki szeretni fogja és tud is róla gondoskodni, itt most a macska érdekeit kell nézni és ez az egyetlen megoldás.
2017. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat :)

Olyan sok jott hogy nem is tudom mit mondjak. :D annyi biztos hogy a szobatarsam nem fog szolni mert ha nem segitek neki aludhatna a hatagyasban. Az egyetlen problema valoban a macska szag. Otthon mikor bejar a hazba, alomba piszkit, de tenyleg hiaba cserelem naponta az almot. Ido kozben megtudtam hogy ellenorzes nincs igazan es az also szinen lakok szoval lehet ki tudnam engedni a nyitott ablakon, csak feltem a reszegektol. Rokon nincs igazan aki foglalkozna vele, de tenyleg esszerunkek tunik az elajandekozas. Hat nem is tudom. Ket reszrol gyoztetek meg :D egy hogy siman becsempeszhetem a masik pedig hogy lehet szenvedes lenne az allatnak igy jobb ha elvalnak utjaink. :) Gondolkodom rajta meg. mindenesetre megegyszer koszonom a valaszokat. Megy a zold kez. :)

2017. szept. 3. 06:48
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha elajándékozod, akkor gondoskodj róla, hogy jó helyre kerüljön, és ivartalanítsá(to)k.


Ha viszont a kollégiumban tartod, ne engedd ki az ablakon, mert elveszik és sosem látod többet!

A macskákat eléggé megviseli az új helyre költözés, ha kijut az utcára, akkor elütik/elszökik, ebben biztos lehetsz.

2017. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
ha becsempeszed akkor soha tobbet ne engedd ki a szobadbol mert a macska megprobal visszamenni oda ahol eredetileg is lakott aztan vagy sikerul neki vagy nem, ennyit se tudsz a macskakrol, ha meg soha nem engeded ki akkor ugyis lebuksz raadasul szenvedni fog az a szerencsetlen allat, ajandekozd el a jo isten aldjon meg nincs mas megoldas, ne legyel onzo szivtelen a macska erdekeit kell nezni.
2017. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A macska a kajához megy vissza a kutya az emberhez. Semmi baja nem lenne ha törődne vele. Kedves kérdező, végül, hogy sült el a helyzet?
2018. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!