Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire számíthatok, ha elviszem...

Mire számíthatok, ha elviszem a cicát féreghajtással és oltásokkal kapcsolatos tanácsokért állatorvoshoz? A ti állatorvosotoknál mennyibe kerül egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nemrég hoztam haza a cicámat. Fajtatiszta, tenyésztőtől származó cica, így az oltásai és féreghajtása rendben vannak, de mivel ez az egész még új nekem, ezért a következő féreghajtás esedékessé válásakor mindenképp ellátogatok vele egy állatorvoshoz, érdeklődni az oltásokról, féreghajtásról, és a chiphez regisztrált adatokról is.


Ezelőtt nem volt saját cicám, benti cicám még kevésbé, így fogalmam sincs, mire számíthatok egy állatorvosnál. A cica egyébként teljesen egészséges, ivartalanított kandúr kiscica.


Ilyen esetben kb. milyen költségekre számíthatok, milyen szolgáltatásokat számít fel? Bár gyanítom, ez valamelyest állatorvos-függő, az árak meg még inkább, de tapasztalatok mindenképp érdekelnek. A ti állatorvosotok általában mennyit számít fel egy alap vizsgálatért?


A kérdés puszta kíváncsiság, költségektől függetlenül megyünk állatdokihoz.


A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszi.



2017. aug. 31. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi orvosunk se kèr a vizsgálatért pénzt,csak az oltás vagy kezelés árát kéri el,mégha egy szem féreghajtót ad be akkor is csak a tabletta árát számolja fel. Persze mindig megvizsgálja a cicát bármilyen kezelés előtt. Kérdező,ha megírod melyik városban élsz,biztos lesz itt olyan aki tud neked ajánlani dokit. Én Pesten tudok.😉
2017. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!


Egyébként a város Szeged.

2017. aug. 31. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!