Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mikortól számít...

Szerintetek mikortól számít drágának egy szárazmacsakatáp?

Figyelt kérdés

Pl. 17 kg. 40 000 Ft-ért már sok? (Orijen)

(Ez ugye egy átlagos macskának, kb. 8 hónapig elég)



2017. szept. 26. 13:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Kérdező, mi lenne, ha Acanát vennél akkor? Ugyanaz a cég gyártja, mint az Orijent, és tudtommal az Acana valamivel olcsóbb.

Amúgy 9-es, engem meglep, hogy egy olyan híres márka, mint a Royal, nem gondol a cipzáras megoldásra. A Real Nature még a 2.5 kg-os kiszerelésre is tett.

2017. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Royal a 15 kg os kutyatápra se rak. Simán fűzött ahogy a Brit is.
2017. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
11. Az a baj, hogy ahogy nézem Acanából csak 5.4 kilós van, mármint ez a legnagyobb kiszerelés és így a legolcsóbn fajta 2 257 Ft/Kg... Viszont Orijennél a a 17 Kg-s az 2 300 Ft körüli /Kg. Szóval így majdnem ugyanannyi per kiló a két táp.
2017. szept. 26. 14:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Amit én veszek royal azon van lezáró, mondjuk az gyógytáp.
2017. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is gyógytápot veszek a húgyköves cicámnak, és azon nincs záró.
2017. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez már nagyon drága, én legalább is nem tudnám megengedni magunknak.

A cicám ezt eszi: [link]


Meg vagyok vele elégedve, kilóját kb. 1800 Ft-ért vettem. Gluténmentes, bio-baromfival, a cica szereti és szép tőle.

2017. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És van rajta lezáró. (4 kg-os kiszerelés)
2017. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Maxitabi ***** válasza:
96%

Amúgy egyik orijenen sincs lezáró...

Szerintem nem drága ez az ár, ha megteheti az ember, a legjobbat szeretné az állatainak-így semmi nem drága. (nálunk mc, házicica és a kutya is évekig orijent evett)

Biztos meg fogják enni a cicók??? Mert nálunk pl a 6halast kapták, aztán egyszer csak nem akarták megenni, ezért váltottam leonardóra.

Én anno mindig a forgalmazótól rendeltem, de a 7kg-os zsákot..amint látom, az már nincs is, csak a kisebb. Ez meg irtó sok- mennyiségre.. kérdezz rá a szavatosságára, mielőtt kiviszik, nehogy lejárjon!!A területi képviselő szállítja ki-rendeléskor írd be a megjegyzések rovatba!!

2017. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én acanát veszek, 5.4 kilósat. Ezen nincsen lezáró, viszont jutalomfalatból Orijent veszek, s az ilyen vissza zárhatós mint a milka csokik, de nem zipzáros.


Viszont szerintem, ha tényleg csak 8 hónapig is elég (szerintem legalább 10ig) az a 17kg. már akkor sem drága 40 000-ért. Hiszen akkor 5 ezer Ft egy hónapra, s az ilyen minőségnél (nem kell semmi vitamin, nedvestáp, stb.) nem hiszem, hogy drágának mondható.

Én a saját kajámra kb. 22 000 ft-ot költök/hó.

2018. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mi mikor kicsit szarabbul állunk, Smillát kapnak(tak), most Happy Catet.

Az Orijen drága táp - ettől még jó, de drága.

2018. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!