Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a kiscicám baja?...

Mi lehet a kiscicám baja? Nagyon addódom.

Figyelt kérdés

Ma kb. 2 órája hazajött a cicám (nem szobacica, megszoktam, hogy mászkálnak ideoda), es valami furcsa azóta vele. Tiszta sár volt, csapzott, dongták a legyek, lassan mendegél mindenhova, remeg picit. A család azt mondta várjunk egy kicsit, hátha csak valami kisebb seb. Azóta lenyalogatta magát. Étvágya se nagyon van, de vittem ki neki husit, tejet, egy picit mindenbol evett. Nem vérzik semmije, de az oldalan furcsa nyomok vannak, szóval erős a gyanúm hogy valami sérülés az oka, vagy valami elkapta. Betegségre azért nem tippelnék, mert azt már észrevettük volna, nem ilyen hirtelen, meg nem köhög vagy semmi ilyesmi. Nagyon aggódom, rossz ránézni hogy így szenved... Mielőtt beoltana valaki, holnap reggel (ha szegény kibírja...) első dolgunk lesz az állatorvossal beszélni, de ötlet, hogy mi lehet? Vagy hogy mit tudnék tenni?

Előre is köszönöm...



2017. szept. 27. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát vizezve adjuk nekik egyébként. Meg a legsoványabb tejet. De főleg azért adjuk, mert úgy vettük észre azt jobban isszák/szeretik, mert a víz mindig ottmarad szinte, a tej sosem. Csupán ezért, most meg pláne nagyon fontos hogy mindegy mit csak igyon. Nagyon remélem rendbejön a kicsike..:) :/
2017. szept. 27. 21:25
 12/14 anonim ***** válasza:
A macskák alapból nem isznak sok vizet, mindig csak annyit, amennyit kell, tehát nem is kell arra számítani, hogy a kiöntött vizet ott és azonnal megisszák mind, mint a tejet. A tej viszont nem helyettesíthető a vízzel, attól, hogy folyadék, más közös nincs bennük.
2017. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Örömmel jelentem, hogy a kiscica túlélte, és már semmi baja!!! :)

Már tegnap is sokkal jobban volt, mára meg újra a régi. Az orvost így ki se hívtuk, csak beszéltünk vele. Azt mondta beeshetett valahova (vicces, de akár ganajba), ezért is dongták a legyek. Furcsa, de a cicák sem biztos, hogy mindig lábra érkeznek...:)

Azóta már teljesen jól van, nyávog, dorombol, mászkál a normál tempójába, ESZIK-ISZIK!, letisztálkodott teljesen és úgy tűnik kutya baja. A legyek sem jönnek rá amióta letisztálkodott. Nagyon megijesztett, de nagyon boldog vagyok hogy rendbejött!:)

Az orvos mondta, hogy valamit ad majd neki később, nehogy ezektől a legyektől valami baja legyen (próbálta a cica őket hessegetni, de beköphették, kitudja...)

2017. szept. 29. 16:19
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszönjük az örömhírt!:)

Sokat voltatok eszemben.

2017. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!